Suknie ślubne Elie Saab: „haute couture” na Twój ślub!

Jeśli chcesz oczarować suknią ślubną od Elie Saab. Odkryj te niepowtarzalne wzory!

  • Style sukien
  • Trendy

Kiedy mówimy o Libańskim projektancie Elie Saab pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, to wyrafinowane, luksusowe eleganckie wzornictwo. Czegoś brakowało w couturier po przedstawieniu jego kolekcji, „gotowe do noszenia”, czyli projekty „haute couture”, więc postanowiłem skoczyć do świata ślubnej, tworząc nową kolekcję sukien ślubnych, które będą radować kobiety na całym świecie. Jako Zankyou jesteśmy świadkami stworzenia 27 wzorów, które składają się w jedna spektakularną kolekcje. Chcemy pokazać je do Ciebie w tej niezwyklej galerii.

Elie Saab weszła w świat mody ślubnej podejmując współprace zbiorach z producentem sukien ślubnych Pronovias. Od tej chwili jego własna firma posiadała linie sukien ślubnych idealnych dla kobiet, które chcą wyglądać wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Jego projekty mają wspólną cechę, są tradycyjnego rzemiosła, sprawiają, że rysuje się przez nami romantyczna Panna Młoda, nie wyrafinowana, lecz czarująca. Na pewno umiejąca określić swój styl. Suknie ślubne w stylu księżniczki, duże objętości w spódnicach i barokowymi akcentami, hafty i delikatne koronki.

Nie przegap nowej kolekcję projektu ślubnego Elie Saab. Możesz korzystać z żywych wzorów już od października, ale jest warto czekać! Poznaj Suknie Elie Saab na sezon 2016!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!