Suknie ślubne Demetrios na rok 2019: od ponadczasowego blasku po ultranowoczesny styl

  • more 14+

Współczesne Panny Młode uwielbiają mieszanie stylów, a doskonale wyczuwa Demetrios. Połączenie wieloletniej tradycji ślubnej z nowoczesną estetyką i wyszukanymi detalami sprawia, że każda z jego kolekcji świetnie odpowiada gustom kolejnych Panien Młodych. W tej galerii przedstawiamy niepowtarzalne stylizacje stworzone na sezon 2019 przez światowej klasy projektanta.

Wzorów w najnowszej kolekcji Demetrios jest całe mnóstwo. To francuska elegancja zmieszana z temperamentną nowoczesnością i trójwymiarowymi aplikacjami. Kwiatowe hafty, nowoczesne wzory koronek, a także zdobienia z piór sprawiają, że kolekcja pod kątem stylu jest naprawdę wszechstronna. Nie mogło tu również zabraknąć królewskiego blichtru w odcieniach kości słoniowej, która daje wspaniałe tło dla białych koronkowych detali. Te suknie to doskonała żonglerka między tradycją a nowoczesnością  w najlepszym stylu i jakości godnej księżniczki. Ciekawym i dość nieoczywistym dodatkiem są peleryny, które świetnie podkreślają nowoczesną linię sukien ślubnych, powoli detronizując tradycyjny welon.

W propozycjach na sezon 2019 Demetrios proponuje suknie high-low, które z jednej strony są ukłonem w stronę klasyki, choć nowocześnie odsłaniają nogi Panny Młodej. Takie rozwiązanie, choć ciągle rzadko wybierane przez Panny Młode, doskonale podkreśla kobiece atuty. Pięknym wykończeniem spódnic są również doczepiany treny over skirt, dodające stylizacji wielowymiarowości i zmienności. Opadające ramiona podkreślają linię dekoltu, co sprawia, że w nadchodzącym sezonie Demetrios to manifest kobiecości z ogromną dozą seksapilu.

Ta kolekcja jest synonimem ponadczasowego romantyzmu, dziewczęcej świeżości i ogromną inspiracją dla każdej Panny Młodej, która poszukuje lekko eterycznego wyglądu. Z drugiej strony obraz Panny Młodej według tej marki cechuje pewność siebie i świadomość swojego stylu.

Mamy nadzieję, że zakochasz się w tych sukienkach tak samo jak my. Po prostu wybierz swój ulubiony model z kolekcji sukien ślubnych Demetrios na 2019 i olśnij swoich gości w tym wyjątkowym dniu!

Skomentuj artykuł

25 Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!
Perfekcja i luksus w najlepszym wydaniu. Tak najłatwiej, choć ciągle niewystarczająco można opisać najnowszą kolekcję Zuhaira Murada na sezon 2019.
28 Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, suknie ślubne z nowej kolekcji Jenny Packham 2019. Odkryj ją!
35 Suknie ślubne Hannibal Laguna 2019. Maksymalna kobiecość w projektach mody!
Suknie ślubne Hannibal Laguna 2019. Maksymalna kobiecość w projektach mody!
Dawka elegancji w najnowszej kolekcji sukni ślubnych Hannibal Laguna 2019- najbardziej szykowne wzory. Wprost idealne na Twój wielki dzień!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji