• Magazyn
  • Panna Młoda

Suknie ślubne Demetrios na rok 2019: od ponadczasowego blasku po ultranowoczesny styl

This collection will inspire you, synonymous with an ethereal glamour, timeless romance and the freshness of blossoming flowers.

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2019
  • Demetrios

Współczesne Panny Młode uwielbiają mieszanie stylów, a doskonale wyczuwa Demetrios. Połączenie wieloletniej tradycji ślubnej z nowoczesną estetyką i wyszukanymi detalami sprawia, że każda z jego kolekcji świetnie odpowiada gustom kolejnych Panien Młodych. W tej galerii przedstawiamy niepowtarzalne stylizacje stworzone na sezon 2019 przez światowej klasy projektanta.

Wzorów w najnowszej kolekcji Demetrios jest całe mnóstwo. To francuska elegancja zmieszana z temperamentną nowoczesnością i trójwymiarowymi aplikacjami. Kwiatowe hafty, nowoczesne wzory koronek, a także zdobienia z piór sprawiają, że kolekcja pod kątem stylu jest naprawdę wszechstronna. Nie mogło tu również zabraknąć królewskiego blichtru w odcieniach kości słoniowej, która daje wspaniałe tło dla białych koronkowych detali. Te suknie to doskonała żonglerka między tradycją a nowoczesnością  w najlepszym stylu i jakości godnej księżniczki. Ciekawym i dość nieoczywistym dodatkiem są peleryny, które świetnie podkreślają nowoczesną linię sukien ślubnych, powoli detronizując tradycyjny welon.

W propozycjach na sezon 2019 Demetrios proponuje suknie high-low, które z jednej strony są ukłonem w stronę klasyki, choć nowocześnie odsłaniają nogi Panny Młodej. Takie rozwiązanie, choć ciągle rzadko wybierane przez Panny Młode, doskonale podkreśla kobiece atuty. Pięknym wykończeniem spódnic są również doczepiany treny over skirt, dodające stylizacji wielowymiarowości i zmienności. Opadające ramiona podkreślają linię dekoltu, co sprawia, że w nadchodzącym sezonie Demetrios to manifest kobiecości z ogromną dozą seksapilu.

Ta kolekcja jest synonimem ponadczasowego romantyzmu, dziewczęcej świeżości i ogromną inspiracją dla każdej Panny Młodej, która poszukuje lekko eterycznego wyglądu. Z drugiej strony obraz Panny Młodej według tej marki cechuje pewność siebie i świadomość swojego stylu.

Mamy nadzieję, że zakochasz się w tych sukienkach tak samo jak my. Po prostu wybierz swój ulubiony model z kolekcji sukien ślubnych Demetrios na 2019 i olśnij swoich gości w tym wyjątkowym dniu!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!