Suknie ślubne Carolina Herrera 2018: kolekcja zainspirowana ogrodem kwiatowym!

Te suknie uwodzą unikalnością konstrukcji. Nie możesz przegapić tej kolekcji na 2018 rok. Odkryj jego najbardziej romantyczną stronę.

  • Atelier i salony sukien
  • International

Dla panien młodych ważne jest to, aby w swoim wyjątkowym dniu prezentować się jak najbardziej elegancko- to przecież wyjątkowa chwila. Dzisiaj mamy wspaniałą odpowiedź na Twoje poszukiwania. Odkryj w tej galerii nowe sukienki ślubne propozycja Carolina Herrera 2018. Te propozycje naprawdę wyróżniają się na tle innych. To nietypowe pomysły, ale za to jakie cudowne!

Publikacja

Wenezualska projektankta zdecydowała się połączyć elegancję i wytworność z kosmopolitycznym szykiem. To niesamowite połączenie, które zawsze zrobi wrażenie. Te propozycje wspaniale się sprawdzą na przykład w Nowym Jorku. Lubisz ten styl? To te propozycje na pewno zrobią na Tobie wrażenie.

Najbardziej charakterystyczne jest to, że odnajdujemy tu rozmaite kształty i nietypowe rozwiązania geometryczne. Nowoczesnym Pannom Młodym na pewno się spodobają. Nie sposób jest również nie wspomnieć o motywach kwiatowych i iście cudownych kwiatach. Czy już czujesz jakbyś spacerowała po letnim ogrodzie kwiatowym? Połączenie obszernych spódnic i dopasowanych staników świetnie wypośrodkowuje proporcje sylwetki. Dekolt w kształcie litery V również zadziała w taki sposób. Znowu koronki Chantily są bardzo romantyczne i niezwykle dziewczęce.

W skrócie- ta kolekcja jest zainspirowana ogrodem kwiatowym. Chyba nie ma nic piękniejszego. Te suknie uwodzą unikalnością konstrukcji. Nie możesz przegapić tej kolekcji na 2018 rok. Odkryj jego najbardziej romantyczną stronę. Zobacz koniecznie najnowszą kolekcję Carolina Herrera 2019!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Carolina Herrera 2018: kolekcja zainspirowana ogrodem kwiatowym!