Suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz 2016

 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
 • Agata Wojtkiewicz.
  • Agata Wojtkiewicz.
 • [ALT] 1+

Każda kobieta w swoim życiu ma bardzo wiele sukienek. Jednak jest jedna, która ma wyjątkowy charakter. To suknia ślubna. Musi być ona jedyna i wyjątkowa. W końcu każda kobieta chce wtedy czuć się jak księżniczka z bajki. Dlatego też chyba wszyscy projektanci prześcigają się w pomysłach na suknie ślubne. Ciekawe propozycje ma Agata Wojtkiewicz. Nie możesz przegapić tej inspirującej galerii! Według tej projektantki suknia ślubna to opowieść o kobiecie, miłości, spotkaniu, stylu. Trudno się z nią nie zgodzić. Wojtkiewicz w estetyce ślubnej ceni sobie nowoczesny minimalizm z poszanowaniem tradycji. Stawia na projekty zmysłowe i sensualne. W jej projektach widać doświadczenie w pracy z Pannami Młodymi.

Agata Wojtkiewicz stawia na podkreślanie walorów sylwetki. Chcesz w swoim wyjątkowym Dniu poczuć się bardzo kobieco? To ta projektantka wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Uwagę zwraca koncentracja na detalu. Wykorzystywana koronka dodaje dziewczęcego uroku i wdzięku. Kolekcja jest urozmaicona. Znajdziemy w niej bardzo tradycyjne fasony- długie, klasyczne jak i te bardziej nowoczesne- nic tak nie eksponuje nóg jak długość mini. Ciekawie rozwiązano kwestię dekoltu.

Znajdziemy fasony eksponujące ramiona, dekolt jak i plecy. Mówiąc inaczej- dla każdego coś miłego. Wszystkie Panny Młode powinny być zadowolone. Wiele Panien Młodych decyduje się na wykorzystanie welonu w swojej ślubnej stylizacji- nic dziwnego, to wspaniały zwrot w kierunku tradycji. Wojtkiewicz ma pomysł też dla nich. Przygotowany przez nią welon prezentuje się pięknie. Agacie Wojtkiewicz udało się połączyć coś, co wydaje się niemożliwe do skomponowaniatradycję z nowoczesnością. Sięga po klasyczne fasony, które odświeża nowoczesnym spojrzeniem na estetykę ślubną. Wynik tego miksu jest zachwycający. Te pomysły naprawdę inspirują.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji