Suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz 2016

 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • Credits: Agata Wojtkiewicz
  • Credits: Agata Wojtkiewicz
 • more 1+

Każda kobieta w swoim życiu ma bardzo wiele sukienek. Jednak jest jedna, która ma wyjątkowy charakter. To suknia ślubna. Musi być ona jedyna i wyjątkowa. W końcu każda kobieta chce wtedy czuć się jak księżniczka z bajki. Dlatego też chyba wszyscy projektanci prześcigają się w pomysłach na suknie ślubne. Ciekawe propozycje ma Agata Wojtkiewicz. Nie możesz przegapić tej inspirującej galerii! Według tej projektantki suknia ślubna to opowieść o kobiecie, miłości, spotkaniu, stylu. Trudno się z nią nie zgodzić. Wojtkiewicz w estetyce ślubnej ceni sobie nowoczesny minimalizm z poszanowaniem tradycji. Stawia na projekty zmysłowe i sensualne. W jej projektach widać doświadczenie w pracy z Pannami Młodymi.

Agata Wojtkiewicz stawia na podkreślanie walorów sylwetki. Chcesz w swoim wyjątkowym Dniu poczuć się bardzo kobieco? To ta projektantka wyjdzie naprzeciw Twoim potrzebom. Uwagę zwraca koncentracja na detalu. Wykorzystywana koronka dodaje dziewczęcego uroku i wdzięku. Kolekcja jest urozmaicona. Znajdziemy w niej bardzo tradycyjne fasony- długie, klasyczne jak i te bardziej nowoczesne- nic tak nie eksponuje nóg jak długość mini. Ciekawie rozwiązano kwestię dekoltu.

Znajdziemy fasony eksponujące ramiona, dekolt jak i plecy. Mówiąc inaczej- dla każdego coś miłego. Wszystkie Panny Młode powinny być zadowolone. Wiele Panien Młodych decyduje się na wykorzystanie welonu w swojej ślubnej stylizacji- nic dziwnego, to wspaniały zwrot w kierunku tradycji. Wojtkiewicz ma pomysł też dla nich. Przygotowany przez nią welon prezentuje się pięknie. Agacie Wojtkiewicz udało się połączyć coś, co wydaje się niemożliwe do skomponowaniatradycję z nowoczesnością. Sięga po klasyczne fasony, które odświeża nowoczesnym spojrzeniem na estetykę ślubną. Wynik tego miksu jest zachwycający. Te pomysły naprawdę inspirują.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

20 Suknie ślubne Cabotine 2016: romantyczne i uwodzicielskie!
Suknie ślubne Cabotine 2016: romantyczne i uwodzicielskie!
Poznaj wszystkie propozycje sukien ślubnych. Nie można przegapić!
19 Suknie ślubne Max Mara 2016: połączenie tradycji i sztuki!
Suknie ślubne Max Mara 2016: połączenie tradycji i sztuki!
Oczaruj gości suknią ślubną od Max Mara 2016!
41 Suknie ślubne Justin Aleksander 2016:klasyczne i eleganckie!
Suknie ślubne Justin Aleksander 2016:klasyczne i eleganckie!
Suknie ślubne w wykwintnym smaku. Odkryj je! Są tu wszystkie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji