• Magazyn
  • Goście

Sukienki dla matek Pary Ślubnej od Pronovias 2017! Wybierz swój ulubiony model!

Odkryj nowe sukienki od Pronovias 2017. Nie pożałujesz!

  • Style sukienek weselnych
  • Trendy
  • 2017
  • Pronovias

Wiemy, że poza przygotowaniami do ślubu samej Pary bardzo ważne z perspektywy gości są stroje dla zaproszonych, a przede wszystkim rodziców Pary Młodej. Suknia ślubna, garnitur ślubny są absolutnie najważniejsze dla Par Młodych, ale nie zapominajmy o strojach dla matek Pary Ślubnej. Dla nich zebraliśmy najlepsze projekty od Pronovias 2017, idealne dla wszystkich stylów.

Suknie wykonane z delikatnych tkanin, takich jak krepa, koronka, które dodają szyku do całości. Koronkowe kwiaty, zwężone spódnice w pasie i wycięte wzory. Krótkie sukienki, idealne na ślub, w niektórych przypadkach zawierają dopasowane płaszcze. Krótkie rękawy lub trzy czwarte, to bardzo eleganckie wyjście na imprezy wieczorowe. Co do długich sukienek, cechuje je dekolt w kształcie litery V, kamienie szlachetne, które dodają więcej blasku wieczorowa porą.

Olśnij wszystkich swoim spektakularnym projektem idealnie dopasowanej sukni dla nowoczesnych kobiet. Suknie dla gości weselnych Pronovias 2017, to wybór, którego nie pożałujesz. Zapraszamy także na cudowna kolekcje Pronovias 2017 suknie dla gości!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

PRONOVIAS WARSZAWA Salony sukien ślubnych
ANNA Suknie Ślubne Katowice Gliwice Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!