Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!

Perfekcja i luksus w najlepszym wydaniu. Tak najłatwiej, choć ciągle niewystarczająco można opisać najnowszą kolekcję Zuhaira Murada na sezon 2019.

  • Style sukien
  • Luxury Weddings
  • Zuhair Murad

Tego projektanta nie trzeba przedstawiać. Zuhair Murad to esencja stylu luksusu i jednocześnie piękno haute couture. W 2019 roku libański projektant znów zaskakuje pięknem wyrazistych modeli, które zachwycają Panny Młode na całym świecie. Tej kolekcji nie można przegapić, a poszukujące sukni idealnej przyszłe Panny Młode, wręcz muszą zapoznać się z tą galerią. Wybierz modeli idealny, który nie tylko Cię zainspiruje, ale przede wszystkim określi Twój styl.

Publikacja

Inspiracją do stworzenia tej kolekcji dla Zuhaira Murada stał się Nowy Jork i szeroko rozumiany ruch Art Deco. Jeśli mówimy o jednym z najlepszych światowych projektantów sukni ślubnych, nikogo pewnie nie zaskoczy, że kolekcja wykonana jest z najlepszych tkanin zdobionymi na najróżniejsze sposoby  – cekiny, hafty. Wspaniałe dekolty z głębokimi wcięciami, wielowarstwowe spódnice z falbanami, overskirt i ponadczasowe koronki z zachwycającymi welonami. To po prostu kwintesencja zmysłowości i kobiecości w niesłychanie seksownym wydaniu. Cała kolekcja utrzymana jest również w nieśmiertelnej kremowej bieli.

Suknie urzekają już od pierwszego wejrzenia. Zachwyt nad nimi jest wręcz nieunikniony, dlatego odsyłanie do zwykłego zapoznania się z kolekcją Zuhair Murad na 2019 rok to za mało. Tu należy udać się na ucztę dla duszy i ciała z kubkiem dobrej kawy. Te projekty naprawdę zasługują na to, by się nimi delektować.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Zuhair Murad 2019. Zmysłowość i luksus w równych częściach!