Trendy ślubne: Pan Młody w kolorze!

Moda ślubna dla Panów jest coraz śmielsza w swoich rozwiązaniach. Oto doskonałe przykłady, zapraszamy!

  • Pan Młody
  • Trendy
  • Sponsored

Panuje przekonanie, że w przygotowaniach do Ślubu najważniejszy jest wybór sukni Panny Młodej. Należy jednak pamiętać, że tak samo dużą wagę powinno przykładać się także do stroju Pana Młodego. Dobrze skrojony garnitur zrobi wrażenie nie tylko na zaproszonych gościach ale i wybrance. Moda ślubna dla Panów jest coraz śmielsza w swoich rozwiązaniach. Obecnie Pan Młody może poruszać się po dużo szerszej gamie kolorystycznej niż tylko czerń i odcienie szarości. Bardzo modne są także granaty, a nawet jaskrawo-chabrowe błękity. W tym sezonie przyszli mężowie powinni postawić na kolor!

Panowie, którzy wolą bardziej stonowane wersje garniturów mogą przemycić barwy do stylizacji w dodatkach. Ciekawa mucha, krawat w niebanalnym wzorze – takie elementy sprawią, że ślubny strój będzie się wyróżniał. Warto pamiętać także o poszetce – ta ozdobna chusteczka doda formalności i urozmaici niejedną stylizację. W prosty sposób może również nawiązywać do koloru kwiatów Panny Młodej. W tym roku moda stawia na mikrowzory i kwiatowe inspiracje w deseniach, które odnajdziemy również na poszetkach.

Dodatki to też spinki do mankietów – ważne aby były odpowiednio dobrane. Do koszuli z okrągłymi manketami nosimy okrągłe spinki, natomiast te kwadratowe lepiej sprawdzą się z prostokątnymispinkami. Co więcej – nosząc złoty zegarek wybieramy złote spinki i odwrotnie w srebrnej wersji.

Stylizacje: Giacomo Conti

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Giacomo Conti Garnitury ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!