Trendy ślubne 2016: Pan Młody w kolorze!

  • more 22+

Panuje przekonanie, że w przygotowaniach do Ślubu najważniejszy jest wybór sukni Panny Młodej. Należy jednak pamiętać, że tak samo dużą wagę powinno przykładać się także do stroju Pana Młodego. Dobrze skrojony garnitur zrobi wrażenie nie tylko na zaproszonych gościach ale i wybrance. Moda ślubna dla Panów jest coraz śmielsza w swoich rozwiązaniach. Obecnie Pan Młody może poruszać się po dużo szerszej gamie kolorystycznej niż tylko czerń i odcienie szarości. Bardzo modne są także granaty, a nawet jaskrawo-chabrowe błękity. W tym sezonie przyszli mężowie powinni postawić na kolor!

Panowie, którzy wolą bardziej stonowane wersje garniturów mogą przemycić barwy do stylizacji w dodatkach. Ciekawa mucha, krawat w niebanalnym wzorze – takie elementy sprawią, że ślubny strój będzie się wyróżniał. Warto pamiętać także o poszetce – ta ozdobna chusteczka doda formalności i urozmaici niejedną stylizację. W prosty sposób może również nawiązywać do koloru kwiatów Panny Młodej. W tym roku moda stawia na mikrowzory i kwiatowe inspiracje w deseniach, które odnajdziemy również na poszetkach.

Dodatki to też spinki do mankietów – ważne aby były odpowiednio dobrane. Do koszuli z okrągłymi manketami nosimy okrągłe spinki, natomiast te kwadratowe lepiej sprawdzą się z prostokątnymispinkami. Co więcej – nosząc złoty zegarek wybieramy złote spinki i odwrotnie w srebrnej wersji.

Stylizacje: Giacomo Conti

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

29 Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!
Fryzury ślubne z warkoczem. Tendencja, która zawsze triumfuje!
Wybierz fryzurę ślubną z warkoczem i zobaczysz jak oczarujesz gości. Mam dla Was aż 65 propozycji!
68 Diademy, opaski i wianki ślubne dla Panny Młodej: detale, które tworzą ślubny look
Diademy, opaski i wianki ślubne dla Panny Młodej: detale, które tworzą ślubny look
Chcesz urozmaicić swój ślubny look ? Zastanów się nad dodaniem akcesoriów ślubnych takich jak diadem, opaska czy też wianek ślubny. Pomożemy ci w wyborze !
65 Suknie ślubne kształcie litery A: odcinane pod biustem! Piękne!
Suknie ślubne kształcie litery A: odcinane pod biustem! Piękne!
Suknie ślubne w kształcie litery A są wiecznie modne. Nie przegap wszystkich projektów. Są piękne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji