• Magazyn

Ślub w kolorze złotym! Olśnij swoich gości!

Jeżeli zdecydujesz się na metaliczne odcienie w dniu swojego ślubu, to nie możesz przegapić tej galerii. Na pewno się zakochasz w naszych propozycjach!

  • Dekoracje
  • International

Z biegiem lat zaszło wiele zmian w świecie ślubów i wesel. Dekoracje stanęły w centrum uwagi- prawie jak suknia ślubna. Wybór odpowiedniego miejsca na ślub i wesele i dostosowanie go do naszego gustu i stylu staje się coraz łatwiejsze. Jeżeli zawsze marzyłaś o tym, żeby swój ślub i wesele utrzymać w metalicznych kolorach, to mamy dla Ciebie wspaniałą galerię. Znajdziesz w niej wiele inspiracji na swój ślub. Złoty to kolor sukcesu!

Przygotowując tę galerię wybraliśmy kolor złoty właśnie. Zdecydowaliśmy się również na bardzo nowoczesne akcenty- dzięki temu efekt nie jest przeciążony. Ten efekt możesz wykorzystać na przykład w swoich zaproszeniach ślubnych– w papeterii lub w kaligrafii. Panna Młoda może go wykorzystać w swojej stylizacji. Złote elementy świetnie sprawdzą się w nakryciu głowy czy w butach. Złoty kolor świetnie sprawdzi się jako element dekoracji. Pokochasz to!

Mamy dla Was mieszankę propozycji, które mają wspólny mianownik- kolor złoty. To wyjątkowy dzień. Nie bój się podczas niego błyszczeć!

Jeżeli zdecydujesz się na metaliczne odcienie w dniu swojego ślubu, to nie możesz przegapić tej galerii. Na pewno się zakochasz w naszych propozycjach!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Perfect Moment Exclusive Deco Usługi dekoratorskie
Ksis wedding shoes Buty ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!