Romans, urok i przystępność: odkryj kolekcję Sweetheart jesień 2019

Romans i urok to dwa słowa będące synonimem kolekcji Sweetheart jesień 2019. Godne uwagi w tym sezonie są marszczone i warstwowe spódnice, pokryte koronką sylwetki, czysta stylizacja i zalotne wykończenia z tyłu.

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • Sweetheart

Szukasz czegoś uroczego i słodkiego na dzień ślubu? Nie mamy na myśli tortu lub deserów ślubnych, mamy na myśli romantyczną i czarującą suknię ślubną w przystępnej ceny. Wyszukiwanie sukni ślubnej jest bez wątpienia najważniejszą częścią procesu planowania, a dzięki tej galerii będzie jeszcze łatwiejsze.

W rzeczywistości romans i urok to dwa słowa, które są synonimem kolekcji Sweetheart jesień 2019. Godne uwagi w tym sezonie są marszczone i warstwowe spódnice, pokryte koronką sylwetki, czysta stylizacja i zalotne wykończenia z tyłu. Panny młode mają szereg opcji za rozsądną cenę. Nazwa kolekcji robi dokładnie to, co mówi na puszce: te sukienki są kobiece i takie słodkie.

Te wspaniałe sukienki odzwierciedlają najnowsze międzynarodowe trendy w modzie ślubnej. Odkryj wycięcia, łuki, cięcia, marszczenia i inne. Naszym ulubionym wzorem jest geometryczne robótki wraz z głębokim dekoltem – z warstwową lub prostą spódnicą -dodaje to stylowego wyglądu.

Kolekcja tworzy również idealne połączenie tradycji ślubnych z zalotnymi i seksownymi elementami. Wiele sukienek, na przykład, ma lekkie, opływające spódnice z rozcięciem na jednej nodze, dzięki czemu panny młode mogą z ufnością wyrazić swój wielki dzień. Alternatywnie, istnieje bardziej konserwatywna linia na szyi, która ma prostą spódnicę poprawiającą figurę (podobną do elegancji Meghan Markle, gdy wyszła za mąż za swojego księcia) lub ze strukturalną spódnicą z bogatej satyny.

Najlepsza rzecz w tej kolekcji? Jest niedrogi i dostępny, z myślą, że każda panna młoda powinna poczuć milion dolarów w dniu ślubu. Piękno i elegancja tych sukienek przewyższa cenę i zamieni Twoje marzenia w sukni ślubnej w oszałamiającą rzeczywistość.

Upewnij się, że zapoznałeś się z kolekcją Sweetheart Fall 2019 w tej galerii – jest ona całkowicie wypełniona mnóstwem kuszących i urzekających projektów, które z pewnością sprawią, że szefowie zwrócą uwagę na wyjątkowy dzień.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Romans, urok i przystępność: odkryj kolekcję Sweetheart jesień 2019