Relacja z jesiennej UROCZYSTOŚCI w Szarotce

  • more 45+

21-go października w Szarotce na terenie Fortu Mokotów odbyły się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. W trzeciej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad kilkudziesięciu Wystawców. Nowatorskie podejście i nietypowe rozwiązania ślubne charakteryzowały wystawiające się w Szarotce firmy z branży ślubnej.

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele. Targi odbyły się w przestrzeni Szarotki mieszczącej się na terenie historycznego, ponad stuletniego Fortu Mokotów, którey organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz Tak wybrała nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. To już kolejna odsłona Targów, która miała miejsce w Szarotce.

Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem może być asortyment nowopowstałej wypożyczalni akcesoriów ślubnych Cudny Stół, czy minimalistyczna papeteria Wedding Mark. Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Le Brate, Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, Wasze obrączki, Pitti Style, Atelier Sukni ślubnych na Dolnej Vie de Chateau, Pracownia Cukiernicza Babie Lato czy Pałac Pacółtowo.

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Wśród nich swoje prace po raz pierwszy zaprezentował duet Connected Dots Photography, odpowiedzialny za przygotowanie fotorelacji z UROCZYSTOŚCI. W Targach udział wzięło także Pełną Parą Studio. Za dekoracje w Reducie odpowiadała Agencja Teraz Powiesz Tak – Organizator wydarzenia. Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych, a wśród nich konstrukcję w postaci chmury gipsówki, która zawisła nad stołem udekorowanym w kolorach zieleni i bieli z wykorzystaniem dalii.

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna RQL, biżuteria Bizoe, Inne Obrączki, papeteria La Dolce Wedding. A kolejna – wyjątkowa, bo urodzinowa odsłona UROCZYSTOŚCI odbędzie się 3 lutego 2019 r. w Szarotce w godzinach 10:00 – 18:00. Nie może Was tam zabraknąć. Śledźcie profil facebookowy Targów (https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc/), by dowiedzieć się, jakie atrakcje będą czekać na Was w Szarotce tego dnia.

Zobacz także:

Kalendarz ślubny, czyli mini-przewodnik jak przygotować miesiąc po miesięcu swój ślub

Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!

Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

34 Targi ślubne Back to Nature w Poznaniu październik 2018
Targi ślubne Back to Nature w Poznaniu październik 2018
Tej jesieni już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was na Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne BACK TO NATURE.Trzecia edycja jest jednocześnie pierwszą jesienną. Mamy nadzieję, że należycie wygrzaliście się w letnim słońcu i jesteście gotowi na nowe pomysły i inspiracje. Bo my jesteśmy!
23 Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.
37 Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji