Rebecca Ingram: stylowa księżniczka i syrena na jesień-zima 2018-2019

La ornamentación de algunos conjuntos contrasta con la delicadeza y sencillez de otros. Pero, a pesar de su aparente simplicidad, esta línea incide en la naturalidad de la novia, en formas sin florituras y en telas puras. El resultado lo vemos en Billie, Tina y Denise, este último con detalles clásicos muy sofisticados.

  • Style sukien
  • 2018

Jedna z najnowszych kolekcji Maggie Sottero, Rebecca Ingram, po prostu zachwyca. Projekty są uosobieniem elegancji w sezonie jesień zima 2018/2019.

W przyszłym roku Maggie Sottero prowokuje seksownymi syrenami i baśniowymi księżniczkami, które podbijają gusta Panien Młodych na całym świecie. W tej kolekcji dominuje najczystsza biel i dekolty V, pokazując, że chłodna aura nie oznacza, że trzeba zrezygnować z seksapilu.  Dekolty w różnych głębokości, często pokryte są przezroczystymi aplikacjami, szczególnie w modelach Maryi i Wynona, które są odą do dobrego smaku i podkreślają kobiecość.

Jednak mimo wdzięku dekoltu V i tak królują serca, wspaniale wyeksponowane w Amber, Billie czy Claire Anne. Wszystkie są ułożone w klasyczny sposób, wykorzystując figurę syreny, aby podkreślić falujący ruch bioder.

Wśród wzorów kunsztownych księżniczek oferowanych przez Rebeccę Ingram są prawdziwe perełki. Te obszerne spódnice uszyte z jedwabiu wspaniale nawiązują do klasycznego piękna Panien Młodych na przełomach wieku.

Minimalizm niektórych modeli wspaniale kontrastuje z bogato zdobionymi sukniami ślubnymi. Ta pozornie prosta linia wpływa na podkreślenie urody Panny Młodej. To doskonała gra formą w ucieczce od dodatków w czystości najwyższej klasy tkanin. Cała kolekcja to ukoronowanie klasyki i wyrafinowanych zdobień.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!