• Magazyn
  • Prezenty dla gości weselnych 2016: piękne i oryginalne pamiątki !

Prezenty dla gości weselnych 2016: piękne i oryginalne pamiątki !

Hit dla gości, rozdając gościom małe prezenty musisz pamiętać, ze twój ślub jest bardzo szczególny. Nie przegap wszystkich inspiracji, jakie oferujemy. Pokochasz je!

  • Po ślubie
  • Goście
  • Polska

Jedną z ulubionych rzeczy, jakie goście lubią to moment, gdy udając się na wesele, zachowują w pamięci wiele wspomnień, ale materialnie zawsze zapamiętają prezenty od Panny Młodej i Pana Młodego rozdawane każdemu, kto uczestniczył z nim w tym szczególnym dniu. Istnieje wiele podarków, które można wybrać dla najbliższych. Z biegiem lat, preferencje gości również uległy zmianie i potrzeby stały się coraz bardziej praktyczne. Ważne są wspomnienia, ale przedmioty schowane w głębi szafy są bezużyteczne i zakurzone. W tej galerii pokażemy prezenty, które nam się podobają i na pewno są bardzo oryginalne, piękne i przede wszystkim użyteczne!

Publikacja

Podarunki, które w upalny dzień pozwolą nam się ochłodzić, są bardzo przydatne, to m.in. wachlarze, parasole, które ochronią nas przed słońcem. Podobny pomysł powinien sprawdzić się także podczas wiosennych oraz jesiennych przyjęć, zamieniając wachlarze na koce. Zabawne gadżety jak okulary przydadzą się nie tylko w słońcu, ale również przydadzą się podczas zabaw. Zamiana szpilek na baleriny lub espadryle podarowane gościom mogą być zbawienne podczas całonocnej zabawy. Następną inspiracją może być jedzenie. Mini buteleczka szampana, torebeczka ciasteczek lub słodkości, słoiczek dżemu, miodu, syropu, likieru są bardzo ciekawym pomysłem. Jedna z ukochanych prezentów są kosmetyki. Mini pudełeczka z aromatycznym mydełkiem, szminka czy perfumami podbija serca gości.

Jest tysiące sposobów, aby zachwycić Twoich gości. Jeśli Twój ślub odbywa się w 2016 roku, nie przegap cennych rad dla gości i świadków.

Jeśli nie wiesz jak udekorować krzesła podczas ceremonii, jak dekoracji wnętrze sali, nie przegap naszych galerii, które Cię zainspirują!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Prezenty dla gości weselnych 2016: piękne i oryginalne pamiątki !