• Magazyn
  • Panna Młoda

Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017!

Charakterystyczna dla Karolina Twardowska Atelier romantyczna oraz subtelna Panna Młoda tym razem jest bardziej odważna i świadoma swojej wyjątkowości.

  • Style sukien
  • Trendy
  • 2017
Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017 odbyła się 02.02.2017r. Autorką zdjęć do kampanii jest Antonina Dolani. Najnowsze projekty są kontynuacją poprzednich kolekcji, w których główną rolę odgrywają koronki, zwiewne, delikatne kroje, dbałość o detal oraz zamiłowanie do mody lat 70-tych. Dodajmy ze swojej strony, że Pani Karolina Twardowska została uznana przez Nasze portal przez jednego z najlepszych projektantów mody ślubnej w Polsce! Zobacz całą listę i Naszą publikację!
Charakterystyczna dla Karolina Twardowska Atelier romantyczna oraz subtelna Panna Młoda tym razem jest bardziej odważna i świadoma swojej wyjątkowości. Delikatne, współczesne kroje sukien połączone z retro fasonami łączą w sobie elegancję, prostotę oraz umiłowanie do wolności i niezależności. Cała kolekcja odszyta jest z unikatowych francuskich koronek i podobnie, jak w poprzednich kolekcjach wybrane modele można dowolne ze sobą łączyć, co umożliwia Klientkom stworzenie tej jedynej, wymarzonej sukni. Suknie można obejrzeć oraz przymierzać w Atelier przy ulicy Elektoralnej w Warszawie.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Karolina Twardowska Atelie Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!