• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017!

Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017!

Charakterystyczna dla Karolina Twardowska Atelier romantyczna oraz subtelna Panna Młoda tym razem jest bardziej odważna i świadoma swojej wyjątkowości.

  • Style sukien
  • Trendy
Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017 odbyła się 02.02.2017r. Autorką zdjęć do kampanii jest Antonina Dolani. Najnowsze projekty są kontynuacją poprzednich kolekcji, w których główną rolę odgrywają koronki, zwiewne, delikatne kroje, dbałość o detal oraz zamiłowanie do mody lat 70-tych. Dodajmy ze swojej strony, że Pani Karolina Twardowska została uznana przez Nasze portal przez jednego z najlepszych projektantów mody ślubnej w Polsce! Zobacz całą listę i Naszą publikację!
Charakterystyczna dla Karolina Twardowska Atelier romantyczna oraz subtelna Panna Młoda tym razem jest bardziej odważna i świadoma swojej wyjątkowości. Delikatne, współczesne kroje sukien połączone z retro fasonami łączą w sobie elegancję, prostotę oraz umiłowanie do wolności i niezależności. Cała kolekcja odszyta jest z unikatowych francuskich koronek i podobnie, jak w poprzednich kolekcjach wybrane modele można dowolne ze sobą łączyć, co umożliwia Klientkom stworzenie tej jedynej, wymarzonej sukni. Suknie można obejrzeć oraz przymierzać w Atelier przy ulicy Elektoralnej w Warszawie.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Karolina Twardowska Atelie Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Premiera najnowszej kolekcji sukien ślubnych Karolina Twardowska Atelier na rok 2017!