Pokazy mody Atelier Couture : wybór najlepsze trendy!

Zapoznaj się z najnowszymi projektami na rok 2018. Bądź w zgodzie z aktualnymi trendami. Inwestycja w siebie jest zawsze najbardziej opłacalna. Powodzenia!

  • Style sukien
  • International
  • 2017

Atelier Couture najbardziej ekskluzywna marka hiszpańska, zaprezentowała wszystkie trendy w sukniach ślubnych na rok 2018. Ta impreza służy by pokazać zdolnych projektantów. To rzemiosło i kunszt jest warte pokazania szerszej publiczności. Chyba nikt nie chcialby tego przegapić. To naprawdę coś wyjątkowego, zwracającego uwagę osób wrażliwych na piękno. Nie przegap naszej galerii z tymi wyjątkowymi strojami. Znajdź razem z nami swój styl.

Wśród projektantów , którzy się zaprezentowali jest Raquel Ferreiro. Stawia w swoich projektach na mieszaninę nowoczesności z tradycją. Rozpoznawczym znakiem Fernando Claro są przepiękne hafty. Rafael Urquizar w swoich projektach łączy faktury i kolory. Cristina Piña inspiruje się postaciami kobiecymi w filmach. Santos w swoich projektach podróżuje do XX wieku.

Wzory metalowe, pióra i hafty. Odkryj to i wiele więcej w naszej galerii. W tak szerokim wyborze znajdziesz coś idealnego dla siebie. Nie przegap i już dziś zapoznaj się z naszą galerią. Zapoznaj się z najnowszymi projektami na rok 2018. Bądź w zgodzie z aktualnymi trendami. Inwestycja w siebie jest zawsze najbardziej opłacalna. Powodzenia!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!