Panny Młode z piórami: najbardziej eleganckie i wyrafinowane propozycje

Suknie, nakrycia głowy, buty, torebki, bukiety- tysiące pomysłów, które możesz zobaczyć w tej galerii. Nie możesz jej przegapić. Odkryj je już dzisiaj!

  • Style sukien
  • International

Wesela i stroje, w jaki się podczas nich występuje to temat bardzo różnorodny. Jesteśmy przyzwyczajeni do różnych wzorów: bardziej romantycznych czy bardziej tradycyjnych, czy do takich, które w jakiś sposób połączone są z porami roku. W modzie ślubnej odnajdziemy też propozycje bardziej wyrafinowane i pełne kontrastów. Mówiąc inaczej- dla każdego coś miłego. W tej galerii chcemy Wam pokazać, że jeden szczegół jest w stanie odmienić całą ślubną stylizację. Są to pióra. To coś fantastycznego. Zapraszamy na cudowną galerię.

Z piórami zapoznała nas już Sarah Jessica Parker. Chyba wszyscy pamiętamy jej fenomenalne kapelusze, które nosiła w serialu „Seks w wielkim mieście”. (poznaj nasz pomysł na wieczór panieński w stylu “Seks w wielkim mieście”). Dzisiaj proponujemy Wam suknie z wykorzystaniem właśnie tego elementu. To wzory naprawdę pełne uroku. Pióra zdobiące rękawy lub dekolt proponuje firma Pronovais. Oprócz tego przedstawia również pióra zdobiące talię, spódnicę czy całość kreacji. Pióra zdobią również nakrycia głowy- to wnosi odrobinę glamouru w ślubną stylizację. Pióra mogą być również wykorzystywane w konstrukcji bukietów ślubnych. Będą one wtedy stanowiły naprawdę oryginalny dodatek. Chcesz podjąć ryzyko? To może zdecydujesz się na to, aby Twoją torebkę, którą dopasowałaś do ślubnej stylizacji zdobiły pióra? Pióra również wspaniale prezentują się jako element dekoracyjny przy butach Panny Młodej. Przekonaj się sama!

My już ulegliśmy urokowi piór jako elementu dekoracyjnego w ślubnej stylizacji. Teraz Twoja kolej- zobacz co różne firmy proponują na przyszły sezon. Nie możesz tego przegapić! Suknie, nakrycia głowy, buty, torebki, bukiety- tysiące pomysłów, które możesz zobaczyć w  tej galerii. Nie możesz jej przegapić. Odkryj je już dzisiaj!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Decolove Atelier Akcesoria Panny Młodej
JP BRIDES Biżuteria ślubna

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!