• Magazyn

Oscary 2017: czerwony dywan inspiracją do wyboru sukni ślubnej? Tak! Zobacz!

Odkryj najpiękniejsze kreacje z tej ceremonii. Nie możesz tego przegapić! Te spektakularne kreacje z czerwonego dywanu mogą stać się Twoją inspiracją podczas wyboru sukni ślubnej!

  • Po ślubie
  • International
  • 2017

Jest taka jedyna noc w roku, kiedy wszystkie światła skierowane są na jedno miejsce. Taka noc, to rozdanie Oscarów. Wczoraj odbyła się 89 ceremonia rozdania tych prestiżowych nagród filmowych. Statuetki wręczono podczas pełnej przepychu gali, podczas której nie zabrakło emocjonalnych chwil, a anegdoty z niej będziemy wspominać do końca życia. A czym byłoby to wydarzenie bez ploteczek z czerwonego dywanu dotyczących tego, która gwiazda co ubrała. Ponadto możesz tu znaleźć wiele inspiracji dotyczących tego, co włożysz w Dniu swojego Ślubu- tym bardziej, że na czerwonym dywanie królowała biel. Nie możesz tego przegapić!

Wybraliśmy dla Was 20 najbardziej różnorodnych propozycji, które mają wyjątkowe szczegóły i cięcia. Odnajdziesz tu kreacje zarówno białe jak i czarne jak i czerwone. To w końcu najbardziej klasyczne kolory. Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na Emmę Stone, gwiazdę musicalu „La la land”, którą na ten wyjątkowy wieczór ubrała marka Givenchy. Gorset bez ramiączek połączony ze spódnicą z frędzli w kolorze szampana dał niesamowity efekt. Inne firmy takie jak Dior czy Armani również zostały wybrane przez rozchwytywane aktorki.

Na uwagę zasługuje stylizacja Karlie Kloss. Supermodelka wybrała kreację z metką Stelli McCartney. Ta piękna stylizacja może być Twoją inspiracją, jeżeli zdecydujesz się dobrać do swojej sukni ślubnej pelerynę. Glamour, nowe trendy i kolory- to kwintesencja Oscarowej nocy. Odkryj najpiękniejsze kreacje z tej ceremonii. Nie możesz tego przegapić! Te spektakularne kreacje z czerwonego dywanu mogą stać się Twoją inspiracją podczas wyboru sukni ślubnej!

Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!