Oscar de la Renta - 30 najpiękniejszych sukien, które musisz zobaczyć!

  • more 21+

Wczoraj świat mody przeżył wielką stratę: w wieku 82 lat zmarł projektant Oscar de la Renta.Dominikański projektant, u którego zdiagnozowano raka w 2006 roku, pozostawił wielką pustkę w firmamencie gwiazd Hollywood.

Ostatni przedstawiciel pokolenia projektantów, którzy zrewolucjonizowały modę XX wieku, w rzeczywistości przeszedł do historii, ponieważ ubrał niektóre z najsłynniejszych pierwszych dam: Jacqueline Kennedy Nancy Reagan, Hillary Clinton i Laura Bush, a także Michelle Obama.

Dzisiaj chcemy oddać hołd dla niego prezentując tą galerię. Dzięki szczęśliwej intuicji dominikańskiego księdza, który w latach pięćdziesiątych przekonał bogatą rodzinę finansistów, by osiemnastoletni Oscar podążał za swoimi marzeniami. W 1950 roku, przyjechał do Madrytu, gdzie uczęszczał do Akademii Mody i gdzie pracował jako asystent Balenciaga. W latach 60. przeniósł się do Paryża, gdzie odrzucił ofertę pracy dla Christiana Diora.
Nazwisko człowieka, którego sukienki New York z hiszpańskim accentem królowały na czerwonych dywanach i wśród garderoby gwiazd takich jak Cameron Diaz, Nicole Kidman, Oprah Winfrey, Kristen Stewart i Penelope Cruz, osiągając szczyt sławy dzięki serii Sex & the City, gdzie główna bohaterka Carrie / Sarah Jessica Parker prezentuje kreację Oscara de la Renta.

Specjalne kobieta zasługuje na Oscara, slogan kampanii 1965 roku, dziś bardziej niż kiedykolwiek.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

67 69 najseksowniejszych sukien ślubnych! Będziesz zaskoczony!
69 najseksowniejszych sukien ślubnych! Będziesz zaskoczony!
Nie przegap najseksowniejszych sukienek tego sezonu!
21 Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Kolekcja sukien ślubnych Laurelle na sezon 2017/2018! Nie możesz tego przegapić!
Wibruje pełnią kobiecości. Jest jak podróż przez odmienne kultury: intrygująca, pełna wrażeń, fascynująca. Tym, co łączy wszystkie projekty, jest doza niezwykłej zmysłowości. Ślubnym kreacjom Laurelle nie sposób się oprzeć.
18 Kolekcja sukien ślubnych Agnieszka Światły na sezon 2018! Zobacz koniecznie!
Kolekcja sukien ślubnych Agnieszka Światły na sezon 2018! Zobacz koniecznie!
Najnowsza kolekcja ślubna na sezon 2018 w końcu ujrzała światło dzienne i dlatego też mam ogromną przyjemność pochwalić się efektami naszej pracy. W załączniku przesyłam poglądowo tylko część ze zdjęć z kolekcji ze względu na rozmiar, wNajnowsza kolekcja ślubna na sezon 2018 w końcu ujrzała światło dzienne i dlatego też mam ogromną przyjemność pochwalić się efektami naszej pracy. W załączniku przesyłam poglądowo tylko część ze zdjęć z kolekcji ze względu na rozmiar, w

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji