Odkryj najbardziej spektakularne suknie ślubne Rosa Clara 2016

Nie przegap najnowszej kolekcji Rosa Clara 2016!

  • Style sukien
  • Trendy
  • 2016
  • Polska
  • Rosa Clará

W tym roku obchodzimy 25 lat modowego wydarzenia, który ma miejsce w Hiszpanii- Barcelona Bridal Week! Otwarciem było pokaz od Rosa Clara 2016 był dokonały startem!

Pojawiło się wiele charakterystycznych modeli i szczegółów. Pokaz został podzielony na 2 części. Pierwsza z części była inspirowana divami z lat 30. i 40. Materiał delikatnie opadający na ramiona, kieszenie oraz inne innowatorskie elementy. Różnego tylu dekolty idealne dla wszystkich kobiet i sukienki z długim rękawem idealne na ślub zima.

W drugiej części zostały zaprezentowane obszerne spódnice z wiktoriańskich krynolinach, rodzaj spódnicy, który wcześniej noszony przez kobiety pod ubraniem. Do stworzenia tego obszerną efekt większej objętości. Cyrkonie, haftowane tkaniny z kwiatami i wiele tiulu, dekolty i transparentne rękawy.

Wspaniały zbiór sukni ze śliczna linia krawiecka i stylem architektoniczny, bogatym w niuanse. Nigdy nie przegap wszystkiego, co możesz zobaczyć od Rosa Clara na swój ślub! Zobacz także suknie ślubne Rosa Clara 2017!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!