Odkryj kolory i trendy dla gości weselnych, które zdominują jesień!

Odkryj wszystkie trendy, które zdominują jesień 2015! Musisz je zobaczyć!

  • Goście
  • Trendy
  • 2015
  • Polska

Nadszedł wrzesień, a to znak jesień już zapukała do naszych drzwi. Zmiana stroju to także zmiana kolekcji, stylu, zmiana kolorystyki i dodatków. Powroty z wakacji, początek roku szkolnego, rozpoczęcia pracy, zmiana ciuchów letnich na jesienne. Zmienia się także pogoda, Pary, które decydują się na organizacje wesela w czasie, gdy na dworze nie jest za gorąco, a pogoda wciąż jest słoneczna. Goście weselni powinni także dostosować strój i swoje dodatki do warunków pogodowych. Nie jest to takie trudne, jak Ci się wydaje. Dzięki galerii, gdzie zaproponowaliśmy Wam dodatki, będziecie mogli odkryć jesienne trendy i dopasować je do swoich potrzeb.

nowych sezonach królują kolory takie jak: zielony, granatowy, niebieski, brązowy, bordowy, żółty, wielbłądzi, fioletowy. Rozpiętość jest ogromna, więc kobieta ma możliwość dopasować kolor i styl do swoich preferencji. Modne w tym sezonie frędzle sprawi, że ten akcent pojawia się przy torebkach, spódnicach i w każdej z nich wygląda świetnie! to element must have w tym sezonie. Frędzle, dopasowane sukienki, jesienne kolory ziemi, to zdecydowana dominacja w nadchodzącym sezonie.

Jeśli tej jesieni zostałaś zaproszona na przyjęcie weselne i nie masz pomysłu co założyć, odwiedź nasza galerie i znajdź sukienkę dla siebie. To doskonały moment, aby wybrać idealny model dla siebie!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!