Nowe suknie ślubne od Justina Alexandera jesień-zima 2016-2017!

  • more 14+

Rok po roku, a to już dziesiąta kolekcja mody ślubnej, która przedstawiła swoje propozycje dotyczące nadchodzących sezonach ślubnych. Trendy zmieniają się wraz z czasem, zaś w tej galerii pokażemy Wam najnowszą kolekcję sukien ślubnych Justina Alexandera Signature jesień-zima latach 2016-2017. Wzory pełen elegancji, uroku i wyrafinowania. Nie możesz ich przegapić przygotowując się do tego najważniejszego dnia swojego życia.

Wśród propozycji marki, która ma długą historię w tworzeniu strojów dla panien młodych na całym świecie, znajdziesz klasyczne. Wśród obecnych trendów królują suknie ślubne z dekoltem na plecach, z tiulu i haftem, które są idealne dla narzeczonych chcącym uzyskać subtelny efekt. Inne projekty sukien, to dekolty, paski oraz krótkie rękawy, z dodatków występują piękne welony ślubne. Co do fasonów, to pokazane zostały obszerne spódnice i suknie w stylu syrenki.

Odkryj wszystkie projekty, które tworzą Justin Alexander Signature na sezon jesienno-zimowej kolekcji 2016-2017. Profesjonalizm, doświadczenie i znakomity smak to cechy, które sprawiają, że poczujesz się jeszcze bardziej szczególnie. Oto one – voila! Poznaj takze Justin Alexander Signature z poprzednich sezonow.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

36 Nie przegap nowej kolekcji Justina Alexandera 2017! Jeszcze bardziej wyrafinowane wzory!
Nie przegap nowej kolekcji Justina Alexandera 2017! Jeszcze bardziej wyrafinowane wzory!
Nowe tkaniny, vintage wspomnienia i ekskluzywne szczegóły na temat nowej kolekcji sukien ślubnych z Justin Alexander. Czy idziesz do stracenia?
38 Justin Alexander jesień/zima 2017: cztery nowe style!
Justin Alexander jesień/zima 2017: cztery nowe style!
Kolekcja Justin Alexander jesteń/zima 2017 obejmuje cztery podstawowe tematy: nowość, świeżość, wycięcia i elementy graficzne oraz dodanie abstrakcyjnych kształtów.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji