• Magazyn

New York Bridal Week 2017: najbardziej spektakularne suknie ślubne!

Nie przegap najlepszych międzynarodowych projektantów ślubnych. Moda i trendy 2017, czyli coś czego nie można przegapić!

  • Po ślubie
  • 2017

Jedno z najważniejszych wydarzeń w kwestii mody ślubnej miało miejsce całkiem niedawno w mieście wieżowców. W Nowym Jorku zaprezentowano niezliczone suknie ślubne- modele, które będą najbardziej pożądane w przyszłym sezonie. Nie przegap najbardziej spektakularnych sukien ślubnych na 2017 rok, jakie widzieliśmy w Nowym Jorku na Bridal Week. Będziesz zaskoczony!

Warstwy cienkiej koronki, tiulu, niesamowite konstrukcje, wyszukane hafty, niezwykłe fasony rękawów i kroje dekoltów, płaszcze, kołnierze- to naprawdę mnogość trendów dla tych, którzy już wkrótce wychodzą za mąż. W tych kolekcjach znaleźliśmy dla Ciebie wzory bardzo romantyczne, upiększenia takie jak pióra czy kwiatowe nakładki, które wspaniale łączą się z obszernymi spódnicami. Wciąż mocnym trendem są materiały przypominające folię, koronkowe wykończenia na plecach dają efekt tatuażu. Na to naprawdę warto jest się zdecydować! W tej kolekcji odnajdziesz też suknie idealne na ślub zimą. Bierzesz ślub właśnie w tej porze roku? To w tej kolekcji na pewno odnajdziesz coś dla siebie!

Te projekty są bogate w szczegóły – jeżeli lubisz takie fasony, to na pewno te modele Ci się spodobają. Marki takie jak Pronovais Galia Lahav, Maggie Sottero, Justin Alexander, Jesus Peiro, Rosa Clara były obecne podczas New York Bridal Fashion Week. Nie możesz tego stracić!

Nie przegap najnowszych pomysłów międzynarodowych projektantów ślubnych. Moda i trendy na 2017 rok, to coś czego nie możesz przegapić! Musisz zobaczyć tę galerię!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

ANNA Suknie Ślubne Katowice Gliwice Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!