• Magazyn

Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!

Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.

 • Po ślubie
 • Polecane
 • 2018

Każda Para Młoda, kiedy przygotowuje się do swojego ślubu i wesela szuka inspiracji. To naturalne- wszyscy Nowożeńcy chcą, żeby to właśnie ich ślub i wesele było prawdziwie niezapomniane. Jedną z możliwości zaczerpnięcia takowych inspiracji są właśnie targi ślubne. My dzisiaj chcemy zaprosić Was właśnie na takie wydarzenie, które będzie naprawdę wyjątkowe.

Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka. Będą zatem oferty z propozycjami klasycznymi, stylizowanymi w klimacie boho, vintage czy glamour, pomysły utranowoczesne, unikalne i mocno spersonalizowane.

Wiele firm, które wystawiają się na tych targach (a warto jest wspomnieć,że można tam znaleźć ponad 300 marek!) specjalnie na tę okazję szykuje wiele nowości- premiery nowych produktów i usług. Już 13-14 stycznia to będzie prawdziwy weekend ślubny! My już nie możemy się doczekać!

Podczas tego wydarzenia będzie można zobaczyć:

 • nowości w makijażu ślubnym i fryzurach,
 • setki propozycji ślubnych obrączek oferowanych na targach z dużymi rabatami,
 • niezliczoną liczbę ślubnych zaproszeń, fotografii, filmów ślubnych, pomysłów na muzyczną oprawę Waszego ślubu,
 • jeżeli szukasz miejsca na swoje wesele, to nie zabraknie ofert przygotowanych przez hotele, restauracje, sale weselne, czy inne miejsca o bardziej alternatywnym charakterze,
 • będzie również propozycja dla smakoszy- przepyszne torty, ciasta i inne słodycze, które można zaserwować gościom podczas przyjęcia weselnego,
 • propozycje różnych atrakcji weselnych: pokazy barmańskie, sztuczne ognie, pokazy laserowe, fotobudki,
 • znajdzie się również coś dla ceniących piękno: firmy dekoratorskie szykują najmodniejsze propozycje scenografii ślubnych, na przykład w stylu boho, vintage, glamour, greenery i wielu wielu innych,
 • i oczywiście wiele fasonów garniturów i sukien ślubnych.

W końcu trendy w makijażu ślubnym i fryzurach są ważne dla każdej Panny Młodej. Oboje Nowożeńcy poszukują również obrączek. Dla nich kolejną rzeczą do załatwienia są ślubne zaproszenia, fotografie i filmy ślubne. Miejsce na wesele to coś, co trzeba załatwić w pierwszej kolejności. Kiedy masz już swoją wymarzoną salę, to musisz zadbać o to, co postawisz na stole- każdy gość z przyjemnością spróbuje fantastycznych słodyczy. Nie może się również obyć bez atrakcji- fotobudka jest tylko jedną z wielu propozycji. Na pewno musisz zadbać o to, w jaki sposób będzie prezentowała się sala, w której będzie odbywało się Twoje wesele. Nie możesz ominąć tego, w co się ubierzesz- przecież oczy wszystkich będą skupione właśnie na Pannie i Panu Młodym.

Bilety w cenie 20 zł będzie można kupić online na stronie www.targislubne.com do dnia 12 stycznia 2018, a w dni targowe 13 stycznia- 14 stycznia w kasach biletowych przy wejściu na targi „Polska Gala Ślubna”. Wejście na targi znajduje się w wejściu do Pałacu Kultury i Nauki od ulicy Marszałkowskiej (wejście główne).

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!