Milan Fashion Week: odkryj trendy na sezon wiosna-lato 2016

Nie przegap niektórych wzorów, które zobaczyliśmy na Fashion Week w Mediolanie! Zainspiruj sie do poszukiwania swojego wzoru. Pokochaj je!

  • Goście
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

Wrzesień każdego roku daje nam niezliczone trendy w modzie i zapowiedzi co zobaczymy w przyszłym roku! W tym tygodniu przyszła kolej na stolice włoskiej mody. Milan Fashion Week jest zdecydowanie jednym z najbardziej kobiecych i zmysłowych wydarzeń. Byliśmy świadkami wielu pokazów projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcje na rok 2016. Zdecydowaliśmy się stworzyć galerię wybierając 55 najlepszych projektów, których nie chcemy, abyś przegapiła.

W rezultacie to mieszanka trendów, które sprawiają, że włoscy projektanci inspirowali się tradycją, aby stworzyć wyjątkowe stroje, które zachęcają nosić w przyszłym sezonie. Giorgio Armani, jeden z najbardziej oczekiwanych twórców, pracuje w branży modowej od 40 lat, wiec jak mogłoby być inaczej stworzył piękne dzieła. Projektant stworzył doskonałą kolekcję dla wyrafinowanych kobiet lubiących wygodę. Emilio Pucci, zainspirowała sie latami siedemdziesiątymi, które sa bardzo sexy. Versace, używając intensywnych kolorów, które sa w wykonaniu Versace jaśniejsze niż kiedykolwiek. Dolce & Gabbana, projektanci wybrali inna estetykę, w najnowszej kolekcji odnieśli sie do z historycznego źródła, do baroku pełnego kolorów i fantazji. Tymczasem, Roberto Cavalli pozostał wierny swojemu zamiłowaniu do elementów zwierzęcych oraz printow. Kolekcja Prady, którą zobaczyliśmy pokazała profil kobiety ekscentryczej, która nie boi sie ryzyka.

Tydzień mody jest uczta dla miłośników mody, ale nie tylko, ponieważ możemy podziwiać i cieszyć około inspirując sie przy wyborze sukni na wesele, na którym zachwycimy wszystkich. Nie chcesz chyba tego przegapić! wybierz swój ulubiony model!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!