• Magazyn

Mercedes Benz Fashion Week w Madrycie wiosna-lato 2017. Ostatnie pokazy!

Poczuj się jak księżniczka w sukniach hiszpańskich projektantów. Nasza galeria zainspiruje Cię do wyboru wyjątkowej kreacji.

  • Po ślubie
  • 2017

Zaletą tygodniowych pokazów mody jest to, że możemy zapoznać się z różnymi markami, trendami i zmianami w modzie.Fashion Week to idealna impreza dla wszystkich pasjonatów mody. Jeżeli pasjonujesz się trendami w modzie nie może Cię zabraknąć. Niestety jak wiadomo wszystko co dobre ma swój koniec dlatego tymi niesamowitymi kreacjami postanowiliśmy się podzielić z wami w naszej galerii. Już dziś zapoznaj się z niesamowitymi wzorami i modelami Madrid Fashion Week wiosna-lato 2017.

Wśród niesamowitych projektów wyróżniają się dzieła Felipe Varela. Jego sportowe kreacje słyną z wyrafinowania. Ich kreacjami zachwyciła się hiszpańska królowa Letizia. Warto zwrócić również uwagę na kolekcję 2nd . Ich projektanci wybierają kobiece i romantyczne wzory. W ich kreacjach znajdziesz delikatne wzory i hafty. Alvarno stawia na energetyczne projekty. Wymieniając topowych projektantów warto wspomnieć o Esther Noriega. W przeciwieństwie do Luke’a Leandro Cano jej kolekcja jest pełna kontrastów .

Na tak ważnej imprezie jak Fashion Week nie mogło zapragnąć Jorge Vazquez. Projektant stworzył prawdziwy spektakl. W swoich projektach przywołuje afrykański styl. Nie przegap trendów z Fashion Week wiosna- lato 2017 i poszukaj inspiracji zwłaszcza jeśli zbliża się wesele. Poczuj się jak księżniczka w sukniach hiszpańskich projektantów. Nasza galeria zainspiruje Cię do wyboru wyjątkowej kreacji.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!