• Magazyn

Maxi kolczyki dla Panien Młodych: bajecznie piękne. Odkryj je!

Jeśli szukasz idealnych akcesoriów do stylizacji ślubnej, nie przegap maxi kolczyków!

  • 2016

Ślub, to czas, kiedy musimy podejmować jedne z najważniejszych wyborów naszego życia, coś, co zawsze będziemy pamiętać, wy jako para,ale także wszyscy Wasi goście. Stylizacja bez akcesoriów ślubnych będzie niewidoczna i mała charakterystyczna. Z tego względu pokazujemy Wam przepiękne kolekcje butów panny młodej, pasków i wszelkiego rodzaju biżuterii dla narzeczonych. Jednak nic jak klejnot nie zdobi stylizacji Panny Młodej. Na Zankyou wychodzimy przygotowaliśmy piękne maxi kolczyki ze szlachetnych kamieni idealne na ten dzień.

Jak powiedzieliśmy najważniejsza jest biżuteria dla panny młodej, która nadaje szyku, elegancji i tworzy tego dnia cały strój, zaś złe dobrana może przytoczyć i negatywnie zdominować look. Klasyczne wzory, to wybór małych, bardzo delikatnych i skromnych modeli, ale nie chodzi o to,aby były niewidoczne, ale idealnie pasowany do Twojego stylu, sukni i podkreślały naturalne piękno. Jeśli zdecydujesz się na minimalistyczna suknie lub suknie bez większych haftów, koronek, to postaw akcent na duże kolczyki, które nadadzą innego akcentu na Twój wygląd i sprawia, że olśnisz i oczarujesz wszystkich.

Białe złoto, srebro, błyszczące, nawet kolorowe kamienie. Jeżeli nie jesteś niezdecydowana i nie wiesz, jaka biżuterie nosić w dzień ślubu, nie przegap tej galerii, gdzie znajdziesz naprawdę bajecznie piękne kolczyki XXL. Odkryj je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!