Maggie Sottero Wiosna 2016: wybierz suknie idealna!

Gustowne wzory emanujące romantyzmem i zmysłowością. Suknie ślubne idealny dla eleganckich kobiet. Odkryj kolekcję!

  • Style sukien
  • Polska
  • Sottero & Midgley


Jeśli jest coś, po czym wszystkie kobiety marzą, to jest to na pewno idealna suknia ślubna. Wybór odpowiedniego stylu w ten ważny dzień nie jest łatwy, ponieważ różnorodność firm, kolekcji ślubnych projektów, które oferują szeroką gamę strojów idealnych wprowadza wiele nowych wyjątkowych inspiracji. W tej galerii pokażemy suknie ślubne Maggie Sottero prezentowane na wiosnę 2016 r.

Publikacja

Naprawdę eleganckie wzory, idealne dla nowoczesnych narzeczonych. Charakterystycznych z wysoką jakością tkanin, wśród których znajdują się jedwabie, koronki Chantilly, tafty i satyny. Haftowane niesamowite mozaiki, Swarovski, które były unikatowe. Co więcej, firma wykorzystuje sukienki w stylu artystycznym, idealne dla nowoczesnych kobiet. Oglądając ta kolekcje, zobaczysz w nim wszystkie rodzaje dekoltów i cięć, które najlepiej ukażą Twoją figurę.

W skrócie nowoczesny design, wykwintny smak i mnóstwo szczegółów, które sprawiają, że projekty, których nie możesz przegapić i będziesz wyglądać perfekcyjnie w dniu ślubu. Odkryj je!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Maggie Sottero Wiosna 2016: wybierz suknie idealna!