Maggie Sottero błyszczy nową kolekcją 'Lucienne' 2018

Maggie Sottero od dawna uważana jest za jedną z najbardziej utalentowanych i wyrafinowanych projektantek ślubnych w branży, która zaskakuje nas niesamowitym, nowym wyglądem w każdym sezonie. Jednak najnowsza seria wydana przez markę - Lucienne Collection - może być najbardziej inspirująca.

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Maggie Sottero

Maggie Sottero od dawna uważana jest za jedną z najbardziej utalentowanych i wyrafinowanych projektantek ślubnych w branży, która zaskakuje nas niesamowitym, nowym wyglądem w każdym sezonie. Jednak najnowsza seria wydana przez markę – Lucienne Collection – może być najbardziej inspirująca. Każda sukienka jest dziełem sztuki, ozdobionym pięknymi perełkami, wyszukanym haftem, delikatnymi koronkowymi motywami oraz cekinami w niepowtarzalnym szyku nadającym kobiecości. Sprawdź galerię!

Maggie Sottero eksperymentuje z projektami w tej kolekcji doprowadzając suknie do mistrzowskiego efektu, udowadniając, że elegancja nie musi oznaczać tradycyjnych cięć i zwykłej dekoracji. Miękkie nakładanie tiulu, ciężkie tkaniny i misterne kwiatowe detale dodają romantyzmu i zmysłowości, dzięki czemu można w nich stworzyć idealny look panny młodej. Różnorodność opcji oferowanych przez Maggie Sottero jest imponująca – dostępnych jest kilka rodzajów rękawów (od falowanych zimnych rękawów po skromne półrękawy) i wiele opcji dla materiałów, od organzy do całej koronki po jedwab.

Kolekcja Lucienne ma również jakość premium, którą każda sukienka zachwyca. Warstwowe tkaniny, takich jak spódnica na miękkim tiulu, tworz pięknyy efekt, z cekinami i koralikami podbijającymi to wrażenie. Dodatkowe walory estetyczne, to specjalnie zaprojektowane welony i paski diamentowe dostępne w sprzedaży w ramach tej kolekcji.

Kolekcja Lucienne Collection Maggie Sottero jest idealna dla panny młodej szukającej bardziej romantycznej, osobistej sukni ślubnej, ale pragnącej być zmysłową i elegancką. Jest odpowiednia dla wszystkich sylwetek, co oznacza, że ​​każda kobieta może zachwycać w dniu ślubu!

 

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Maggie Sottero błyszczy nową kolekcją 'Lucienne' 2018