Maciej Zień 2015: najnowsza kolekcja sukien wiosna/lato! Nie przegap tych projektów!

  • more 29+

Po chwili ciszy, Maciej Zień powraca we wspaniałym stylu. Jego najnowsza kolekcja wiosna/lato 2015 zachwyca! Na wybiegu zobaczyliśmy modelki prezentujące najnowsze projekty – ultrastylowe połączenie bieli, czerni i złota w posągowym stylu, który jest już sygnaturą Maćka. Jedwabne szyfonowe kreacje były wzbogacone charakterystycznymi dla projektanta geoometrycznymi cięciami i przeszyciami. Szyk i elegancja to słowa, które doskonale opisują najnowszą kolekcję Macieja Zienia. Suknie ozdobione były wspaniałymi dodatkami: delikatnymi błyszczącymi haftami, mocnymi łańcuchami czy metalowymi pasami w talii. Kolekcja Macieja jest niezwykle kobieca: transparentne materiały przykuwały uwagę oraz dodawały modelkom seksapilu. Oprócz sukienek, projektant zaprezentował inne szykowne stylizacje: kombinezony czy eleganckie koszule.

Najnowsza kolekcja Macieja Zienia na wiosnę i lato 2015 to doskonały wybór dla kobiet szukających kreacji na przyjęcie weselne! Koniecznie zobaczcie najnowsze projkety Macieja. Zakochacie się w nich!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji