Lillian West: zainspiruj się nową kolekcją stylowej panny młodej boho

Style inspiracji boho z bardzo nowoczesnymi akcentami, których nie możesz przegapić. Odkryj najnowsze trendy!

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Lillian West

Obecnie ilość stylów w modzie ślubnej jest nieograniczona. Wiele z nich to trendy, które pojawiają się i mieszają, aby uzyskać najlepsze projekty, ponieważ wygląd w dniu ślubu jest bez wątpienia najważniejszy. Twórca taki jak Lillian West sprawiają, że jest to możliwe. W tej galerii znajdziesz doskonałe projekty nowej kolekcji jednej z linii, które zostały stworzone w domu mody Justin Alexander. Odkryj bogatą kolekcję sukien ślubnych Lillian West 2018 i wyglądaj modnie i bardzo seksownie w swój wielki dzień.

Wśród propozycji, które można znaleźć w tej galerii, tkaniny są głównymi bohaterami. Koronką są niewątpliwie tkaniny koronkowe, ozdobne dekolty, dekolty transparetne, obcisłe modele, spódnice w kształcie syreny oraz stroje z obszernych tiulowych spódnic, które w niektórych przypadkach łączone są z gipiurem. Widzimy inne projekty, w których koronki są bohaterami, efekt tatuażu, kóry przylega do ciała. Występują również dwuczęściowe wzory, odsłaniające obszar brzucha, pozostawiając widoczną zmysłowość kobiecej sylwetki.

Odkryj w tej galerii wszystkie suknie ślubne, które składają się na kolekcję Lillian West 2018 i wybierz swoje ulubione. Najbardziej zmysłowe wzory inspirowane boho na swój ślub. Odkryj je!

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!