Krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together! Zapraszamy.

  • more 40+

Po pełnym emocji i pozytywnej energii sezonie weselnym, zapraszamy na jesienną edycję krakowskich alternatywnych targów ślubnych Happy Together wszystkich, którzy swój najważniejszy dzień mają dopiero przed sobą. Wystawcy, których gościmy na naszym wydarzeniu, zainspirują Was do stworzenia niepowtarzalnego klimatu ślubu i wesela. Spotkacie marki i usługodawców z branży ślubnej o wyjątkowym charakterze i nieszablonowym podejściu – projektantów sukni, pracowni florystycznych, biżuterii, lokalnych cukierni, konsultantów ślubnych oraz specjalistów od rzeczy nietuzinkowych.

Długa lista wystawców, do tego warsztaty, wykłady i prelekcje, kótre będa odbywały sie przez cały dzień. Sesja promująca nadchodzącą edycję wydarzenia przedstawia nowoczesną Pannę Młodą. Spotkanie klasyki z kobiecością przewija się na każdym ujęciu – piękne suknie ślubne z delikatnych lekkich materiałów, wyjątkowa biżuteria oraz makijaż podkreślający naturalną urodę dziewczyn. Do tego papierowe dekoracje zamiast klasycznego bukietu. Zainspirujcie się naszą propozycją!

Krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together
KIEDY: 25.11.2018 godz. 11-18
GDZIE: Stara Zajezdnia Kraków by Desilva ul. Wawrzyńca 12
WSTĘP BEZPŁATNY

Kinga Ciniewska – Krakowskie alternatywne tagi ślubne Happy Together |Foto: BAUABAN Fotografia Ślubna |Suknie: Boso  |Kimono: Natalia Siebuła |Biżuteria: POLA ZAG |Papierowe dekoracje: Z rózga do ślubu |Buty: YES I DO |Mua: Karolina Siewierska |Modelki: Beata, Weronika, Sonia  |Pomysł i koordynacja: Anna Rulecka FOLKISZ |

Zobacz także:

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.

Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

28 Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.
34 Suknie ślubne Rina Cossack 2018. Trzy słowa: elegancja, nowoczesność i ponadczasowość!
Suknie ślubne Rina Cossack 2018. Trzy słowa: elegancja, nowoczesność i ponadczasowość!
Ideą, która od zawsze przyświeca kolekcji ślubnej jest pokazanie, że moda ślubna może być wygodna, lekka, wykonana z bardzo dobrych gatunkowo tkanin, a jednoczenie przystępna cenowo. To klasyka ślubna skomponowana na nowo, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. W modelach na sezon 2018 znajdziemy motywy z piór, odkryte ramiona, falbany, lekkie tiule, szlachetne jedwabie i francuską koronkę. Wszystkie fasony, kroje i ciecia są przemyślane tak, aby podkreślały kobiece kształty.
24 Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!
Suknie ślubne AGATA WOJTKIEWICZ 2018 pt. „4 A.M. Lovers”. Zapraszamy na wywiad!
Zaparaszamy na wywiad z autorską kolekcji AGATA WOJTKIEWICZ.."Czwarta nad ranem, opuszczone paryskie uliczki i para, która nie może oderwać od siebie wzroku.".

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji