• Magazyn
  • Jesienne dekoracje na wesele, koniecznie sprawdź jak udekorować je w tym czasie!

Jesienne dekoracje na wesele, koniecznie sprawdź jak udekorować je w tym czasie!

W ostatnich sezonach jesień staje się coraz bardziej populrana wśród młodych par. Sprawdź tę galerię!

  • Dekoracje

Powszechnie wiadomo, że wysoki sezon ślubny obejmuje przede wszystkim miesiące letnie. Dobra pogoda, słońce sprawiają, że lato jest wyborem wielu młodych par. Ale jak wszystko, lato ma też swoje wady, ponieważ zbyt wysoka temperatura może zniszczyć dzień świętowania. Właśnie dlatego narzeczeni coraz częsciej decydują się zorganizować ten wielki dzień jesienią. W tej galerii przedstawiamy najlepsze pomysły na to jak udekorować swój ślub w tym sezonie.

Publikacja

Pomysłów są tysiące, zarówno do dekoracji uroczystości z roślin sezonowych, jak i z suchych liści. Stoły udekorowane dużymi świecami w połączeniu z jesiennymi owocami, takimi jak pigwa czy granat. Torty weslene jako ciasta z orzechami, plany widowni, dekoracje krzeseł, specjalne dodatki – takie jak photocall … i tysiące innych. Jeżeli chodzi o kolory królować będą brązy, zielenie, pomarańcze, zółcie, czerwienie – za pomocą których można tworzyć prawdziwe cuda.

Nie przegap naszych pomysłów, a Twój jesienny ślub na pewno będzie wyjątkowym wydarzeniem. Warto poszukać tu inspiracji, jeśli planujecie sie pobrać podczas tej pięknej i romantycznej pory roku. W ostatnich sezonach jesień staje się coraz bardziej populrana wśród młodych par. Sprawdź tę galerię, a znajdziesz najlepsze pomysły jak udekorować tę wyjątkową ceremonię.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Jesienne dekoracje na wesele, koniecznie sprawdź jak udekorować je w tym czasie!