I edycja krakowskiego weekendu ślubnego Cracow Bridal Weekend!

  • more 20+

Po bardzo  udanym i internsywnym weekendzie ślubnym Cracow Bridal Weekend zapytaliśmy Brides and The Birds, czyli organizatorów Agnieszkę Grzeszczak, Marcina Kulaka, Justynę Markowską i  Dominikę Malisz o ich wrażenia. Przeczytajcie jak udała się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego:

Jakie wrażenia organizatorów po pierwszej edycji Cracow Bridal Weekend?

Duma i radość. Nasi Partnerzy okazali się cudowni, Projektanci chcą wrócić w przyszłym roku, także kosmicznie. Pierwsza edycja zawsze jest najtrudniejsza, dzięki CBW2017  wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Wspaniałe marki tj.  Anna Kara, Agnieszka Światły, Karolina Twardowska, Boso&Pola Zag, Michael Hekman ♡ Decolove. Jak przekonać tak wspaniałych twórców do przybycia na nowe targi ślubne?

Cracow Bridal Weekend to nie targi do których przywykliśmy, a które kojarzą się jednoznacznie. Ideą jest promowanie nowego podejścia do mody ślubnej, wskazanie kierunku branży, promowanie polskich projektantów. Myślimy, że to było istotnym elementem w podejmowaniu decyzji o udziale. Mamy również, jako Brides and The Birds, ciekawe portfolio, może też Marcin Kulak i jego osobisty urok (śmiech)

Podczas targów odbyły się  warsztaty, wystawy, pokazy mody oraz showroom. Młoda Para w nowej definicji ,to aktywna i wspópracują Para Młoda? Obalanie modelu: ślub ,to święto dla Panny Młodej?

Dokładnie. Żyjemy w czasach personalizacji, stawiamy na indywidualność, coraz bardziej chcemy „po swojemu”. Energia Pary Młodej jest niezbędna do stworzenia satysfakcjonującego obie strony wizerunku ślubnego. Ogromne znaczenie ma komunikacja, otwartość, ale też szacunek do czyjejś wizji ślubu. Jest też coraz więcej luzu, dlatego tak ważne jest, aby wspierać przyszłych małżonków i spełniać ich oczekiwania, jednocześnie edukując estetycznie.

Targi, to gratka dla  modowych freaków, czyli moda na ślubie w sezonie 2018, jakie trendy na czas czekają?

Wciąż obserwujemy odejście od klasycznej bieli na korzyść koloru. Na sezon 2018 szczególnie widoczne są odcienie mleka kokosowego oraz bardzo jasne błękity. Jest również czerń, która pojawia się nie tylko w dodatkach ale i totalnie. Pelerynki, kombinezony, zdobienia 3D, rękawiczki i perły. To tak w skrócie.

Fenomanalne ilustracje Eleny Ciuprina, to wizja Panny Młodej oczami Cracow Bridal Weekend?

Oczami organizatorów, czyli Brides and The Birds. Kochamy styl Eleny, jest bardzo utalentowaną ilustratorką. Pomyśleliśmy, że idealnie wpisze się w naszą wizje mody ślubnej.

Kogo zapraszamy na Cracow Bridal Weekend 2018?

Na edycję 2018 zapraszamy przede wszystkim branżę mody ślubnej, stylistów, właścicieli salonów ślubnych, projektantów i media. Bardzo poważnie traktujemy nasza misję, chcemy zmian. Oczywiście zawsze mile widziane są przyszłe Panny Młode, które będą miały okazję z bliska zobaczyć projekty polskich marek. Przy okazji zapraszamy je na Cracow Beauty Weekend, który odbędzie się w kwietniu 2018 w ramach idei CBW. Wydarzenie skupi się na tematyce beauty: kosmetyce, makijażu ślubnym i fryzjerstwie. Będzie można posłuchać o trendach i skorzystać z indywidualnych porad. Szczegóły wkrótce na www.facebook.com/BridesandTheBirds Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

27 30 zdjęć par butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017!
30 zdjęć par butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017!
Nasze propozycje na pewno odpowiadają na gusta wielu zaproszonych Gości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Nie możesz przegapić tej galerii- poszukaj inspiracji, na pewno ją odnajdziesz!
16 Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Każdy kto komponuje swoją stylizację, ma świadomość tego, że to właśnie dodatki decydują o tym, w jaki sposób ten outfit będzie się prezentował. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy gośćmi na weselu.
35 Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji