Hit! Suknie ślubne 2016 w różnych kolorach! Zobacz już teraz!

Wybierz kolorową suknie ślubną i wybierz inną niż w odcieniu białym. Nie przegap tej galerii !

  • Style sukien
  • Trendy
  • Polska
  • Aire Barcelona
  • Monique Lhuiller
  • Pronovias

Jednak z biegiem lat wszystko o weselach zmienia, głębokie małżeństwo przynosi tysiące tradycji i zwyczajów, które pochodzą z wieków temu. Wśród praktyk, które są wykonywane na weselach, jest wiele historii. W tym przypadku mówimy o kolorze sukni ślubnej. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego suknia ślubna jest biała? Dawniej zamężnych kobiet w strojach, które niekoniecznie były białe. Ten kolor stało się modne królowa Wiktoria. Gdy wyszła za mąż, a jej ślub został opublikowany w mediach, że udał się na całym świecie. Powodem była ubrana na biało, aby pokazać niewinność i dziewictwo kobiet. Ta tradycja przetrwała w czasie, ale w niektórych porach roku, ślubne firmy zaprezentować, wśród swoich zbiorów, wzory ślubne w kolorze, a w tej galerii, mamy zamiar pokazać kolor sukienki będzie trendu w 2016 roku.

Publikacja

Wśród projektów, które pokazują, cięć i dekolty wszelkiego rodzaju. Suknie ślubne w kolorze różowym, godnych obszerne spódnice baletnica. Organy ozdobione kryształkami, piór marabuta, haftem i koronką. Niebieski i seledyn projekty, których tło jest kolorowe pokrycie z ładnym białym koronki, tiulu lub po prostu barwione. Firmy takie jak Monique Lhuillier Pronovias, lub Air Barcelonie są zobowiązani do innowacji i sukni panny młode, które chcą ryzykować ich ślubu z innym białej sukni.

Jeśli małżeństwa w 2016 roku i chce nosić projekt tego typu, nie przegap tej galerii, gdzie można zobaczyć piękne sukienki z tym wpływ swoich gości. Także jeśli chcesz, aby spowodować większe poczucie, zdecydować się na kolorowe buty ślubne i triumfów. Nie przegap tego!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Hit! Suknie ślubne 2016 w różnych kolorach! Zobacz już teraz!