• Magazyn

HIT! Ślub w kolorze niebieskim. Zainspiruj się tym niebiańskim kolorem!

Nie przegap tej galerii i sprawdź najlepsze pomysły, jak udekorować swój ślub w pięknym i eleganckim kolorze. Wybierz niebieski na swój ślub, a nie pożałujesz. Zobacz nasze propozycje!

  • Dekoracje
  • 2016
  • Polska

Gdy ustaliliśmy już datę ślubu, to pierwszy i najważniejszy punkt, więc teraz nadszedł czas , aby zwrócić uwagę na te drobne szczegóły, które sprawiają, że cały blask naszej uroczystości zachwyci gości.

Wystrój należy dostosować do otoczenia miejsca, które wybraliśmy, ale należy nie zapomnieć o eleganckim i uroczysty charakterze. Jeden z kolorów, które kochamy i na pewno nikt wcześniej nie zaproponował Wam tego odcienia do dekoracji, to kolor niebieski. Kolor, który odzwierciedla ciszę i spokój oraz, że z uwagi na szeroki zakres odcieni, które zagrają z wieloma wnętrzami. W tej galerii proponujemy 45 niesamowitych pomysłów na dekorację ślubną w kolorze błękitu, od odzieży i akcesoriów do nieoczekiwanych gadżetów.

Przesąd mówi, że to zawsze panna młoda powinna nosić coś niebieskiego w dniu ślubu, to dlaczego nie założyć niebieskiego welonu? Coraz więcej dziewcząt decyduje się na tiulowy welon, który ożywia kolor stroju i dodaje wyrafinowanego charakteru sukni ślubnej. Dodatkiem w niebiańskim kolorze mogą być także buty ślubne.

Są to naprawdę piękne buty, w których możesz olśnić gości w dniu ślubu i przetańczyć całą noc. Pod względem wystroju wnętrz, niebieski jest bardzo wdzięcznym kolorem. Możemy ten kolor wykorzystać w zaproszeniach ślubnych. W prostym, ale eleganckim tonie. W bukiecie ślubnym, są także piękne wzory, które mogą stanowić integralną część stylu wesela. Ale jeśli chodzi o dekoracje sali, to można powiedzieć, że błękit jest jednym z naszych ulubionych kolorów na taką okazję! To jest głęboki kolor, który przekazuje ciszę i spokój. Użyj go do dekoracji stołów bankietowych lub krzeseł na ślub. Jeśli jesteś pasjonatem tego koloru, możesz skusić się na podanie napojów w tym oryginalnym kolorze.

Czy masz odwagę, aby udekorować swój ślub w ten charakterystyczny kolor? Nie przegap tych wspaniałych pomysłów, które oferujemy Państwu, aby inspirować Was do niezapomnianej dekoracji!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!