Goście weselni w garniturze? Dołącz najnowsze trendów!

Nowe trendy 2017! Nie przegap tych 25 spektakularnych stylizacji!

  • Style sukienek weselnych
  • International
  • Galleries

Jest już Nowy Rok, dlatego zaczęliśmy planować wiele wydarzeń, które będą miały miejsce w najbliższych miesiącach. Może masz przed sobą więcej niż jedno wesele, w którym będziesz uczestniczyć? To naturalne, że chcesz wyglądać inaczej, ale równocześnie z dozą wielkiej elegancji i wyrafinowania. Przygotowujesz właśnie swoje stylizacje? To trafiłaś we właściwe miejsce! W tej galerii pokazujemy sposoby na to, aby w tym wspaniałym dniu, jakim jest ślub i wesele, wyglądać jak najbardziej oryginalnie! Nie możesz tego przegapić- dołącz do najnowszych trendów!

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że różnego rodzaju firmy odzieżowe proponują spektakularne suknie- ale przecież każda kobieta sukien w szafie ma wiele. A przecież we współczesnej modzie istnieje wiele alternatyw do takiego, dość konwencjonalnego, wyglądu.

Dzisiaj proponujemy Ci właśnie garnitury. Są hitem tego sezonu i dają niezliczone możliwości stylizacyjne. Tweed, tkaniny wełniane, hafty, aksamit, satyna- naprawdę jest w czym wybierać! Stawiając na garnitur na pewno osiągniesz sukces! Zaryzykuj- bądź odważnym gościem, który nosi garnitur z najbardziej spektakularnymi dodatkami– butami, etolą, biżuterią czy jakimś oryginalnym nakryciem głowy. Wywołasz sensację!

Jeżeli chodzi o stroje na wesele to damski garnitur jest jednym z najnowszych trendów. Nie przegap tych 25 oryginalnych stylizacji, które prezentujemy w naszej galerii.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dawid Woliński Sukienki na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!