Fotograficzne podsumowanie roku M.Niedzielski: TOP sesji i reportaży!

Na tych fotografiach zobaczycie zarówno odległe miejsca, jak i bliskie, na przykład mieszkanie nowożeńców. Jestem pewna, że zakochacie się w tych zdjęciach, szczególnie w czarującym wzroku małego księcia. Zapraszamy!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Trendy
  • Sponsored
  • 2018

Zbliża się wielkimi krokami marzec. Trzeci miesiąc nowego roku. Jednak jeszcze na chwilkę wróćmy do 2017. Może coś ważnego wydarzyło się wtedy w waszym życiu. Spotkaliście niezwykłą osobę, która przewróciła wasze życie do góry nogami? Od tamtego momentu widzicie świat wyłącznie w różowych barwach, a wasz ukochany lub ukochana sprawiają, że nie potraficie być smutni i zdołowani. A może w tamtym roku oświadczył wam się ten ukochany? A teraz planujecie wasz wymarzony ślub? Czy może ta wspaniała uroczystość już za wami i właśnie spędzacie miodowy miesiąc na nartach w Alpach?

My dzisiaj również chcielibyśmy jeszcze przez chwilę wspomnieć te wspaniałe wydarzenia, w których uczestniczył Michał Niedzielski- fotograf o ogromnym sercu. To on od kilku lat utrwala wszystkie najważniejsze wydarzenia z waszego życia na niesamowitych zdjęciach. Dzięki niemu, dziś po kilku miesiącach od waszego ślubu, wspominacie tą cudowną uroczystość. Wspaniale zachował na fotografiach emocje z tej uroczej ceremonii.

Michał Niedzielski jest to osoba, której w pełni możecie zaufać tego ważnego dnia. Swoje umiejętności nabył w pracy reporterskiej. Jego zdjęcia były publikowane w gazetach takich, jak Polityka, Wprost, Newsweek, Rzeczpospolita, Dziennik Polska, Tygodnik Powszechny czy Sukces.

Dzięki tej pracy Niedzielski nabył ogromne doświadczenie w fotografowaniu. Obecnie, korzystając z nabytych w przeszłości umiejętności, tworzy nowoczesne reportaże ślubne. Dziś Michał Niedzielski prezentuje jedne z ciekawszych i piękniejszych fotografii ślubnych. Doświadczenie w tworzeniu reportaży prasowych sprawia, że Michał dostrzega każdy kadr, który jest warty uchwycenia. Podczas tworzenia skupia się głównie na parze kochających się ludzi, których to jeden z ważniejszych dni w życiu. Zwraca również ogromną uwagę na tło towarzyszące zakochanym.

To właśnie miejsce sprawia, że każda fotografia jest inna, oryginalna i fantastyczna. Koniecznie musicie zobaczyć tych kilka zdjęć, które wspaniale prezentują umiejętności Michała Niedzielskiego! Na tych fotografiach zobaczycie zarówno odległe miejsca, jak i bliskie, na przykład mieszkanie nowożeńców. Jestem pewna, że zakochacie się w tych zdjęciach, szczególnie w czarującym wzroku małego księcia. Zapraszamy!

Autor zdjęć: Michał Niedzielski FOTOGRAFIA

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!