Fotograficzne podsumowanie roku M.Niedzielski: TOP sesji i reportaży!

  • more 31+

Zbliża się wielkimi krokami marzec. Trzeci miesiąc nowego roku. Jednak jeszcze na chwilkę wróćmy do 2017. Może coś ważnego wydarzyło się wtedy w waszym życiu. Spotkaliście niezwykłą osobę, która przewróciła wasze życie do góry nogami? Od tamtego momentu widzicie świat wyłącznie w różowych barwach, a wasz ukochany lub ukochana sprawiają, że nie potraficie być smutni i zdołowani. A może w tamtym roku oświadczył wam się ten ukochany? A teraz planujecie wasz wymarzony ślub? Czy może ta wspaniała uroczystość już za wami i właśnie spędzacie miodowy miesiąc na nartach w Alpach?

My dzisiaj również chcielibyśmy jeszcze przez chwilę wspomnieć te wspaniałe wydarzenia, w których uczestniczył Michał Niedzielski- fotograf o ogromnym sercu. To on od kilku lat utrwala wszystkie najważniejsze wydarzenia z waszego życia na niesamowitych zdjęciach. Dzięki niemu, dziś po kilku miesiącach od waszego ślubu, wspominacie tą cudowną uroczystość. Wspaniale zachował na fotografiach emocje z tej uroczej ceremonii.

Michał Niedzielski jest to osoba, której w pełni możecie zaufać tego ważnego dnia. Swoje umiejętności nabył w pracy reporterskiej. Jego zdjęcia były publikowane w gazetach takich, jak Polityka, Wprost, Newsweek, Rzeczpospolita, Dziennik Polska, Tygodnik Powszechny czy Sukces.

Dzięki tej pracy Niedzielski nabył ogromne doświadczenie w fotografowaniu. Obecnie, korzystając z nabytych w przeszłości umiejętności, tworzy nowoczesne reportaże ślubne. Dziś Michał Niedzielski prezentuje jedne z ciekawszych i piękniejszych fotografii ślubnych. Doświadczenie w tworzeniu reportaży prasowych sprawia, że Michał dostrzega każdy kadr, który jest warty uchwycenia. Podczas tworzenia skupia się głównie na parze kochających się ludzi, których to jeden z ważniejszych dni w życiu. Zwraca również ogromną uwagę na tło towarzyszące zakochanym.

To właśnie miejsce sprawia, że każda fotografia jest inna, oryginalna i fantastyczna. Koniecznie musicie zobaczyć tych kilka zdjęć, które wspaniale prezentują umiejętności Michała Niedzielskiego! Na tych fotografiach zobaczycie zarówno odległe miejsca, jak i bliskie, na przykład mieszkanie nowożeńców. Jestem pewna, że zakochacie się w tych zdjęciach, szczególnie w czarującym wzroku małego księcia. Zapraszamy!

Autor zdjęć: Michał Niedzielski FOTOGRAFIA

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

35 Najlepsze trendy bielizny ślubnej: czuj się sexy w dniu ślubu!
Najlepsze trendy bielizny ślubnej: czuj się sexy w dniu ślubu!
Odkrywaj trendy bieliźniane dla narzeczonych. Sexy, kobiecie i bardzo modne w tym sezonie!
61 Fryzura ślubna 2018. Ponad 60 propozycji TOP na najbliższy sezon!
Fryzura ślubna 2018. Ponad 60 propozycji TOP na najbliższy sezon!
Każda z nas na takiej imprezie jak ślub chce się prezentować pięknie. W końcu tak podniosły moment wymaga od nas perfekcyjnego wyglądu. To nie jest łatwe zadanie. W końcu fryzura musi pasować do sukni ślubnej i dodatków. W naszej galerii prezentujemy 60 fryzur na 2018 rok.
48 Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Nie przegap naszej kolekcji na 2018 rok. Każda z nas zasługuje na tak wyjątkowe kreacje. Więc jeśli jesteś zaproszona w najbliższym czasie na wesele już dziś zakup wymarzoną kreacje. Nie czekaj aż ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa tą jedyną, wspaniałą kreację.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji