• Magazyn

Festiwal w Cannes 2017: nie przegap najlepszych strojów z czerwonego dywanu!

Odkryj glamoure i styl, który reprezentuje festival w Cannes. Nie przegap najnowszych wzorów i zakochaj się w nich od pierwszego wejrzenia!

  • Po ślubie
  • International
  • Czerwony dywan
  • 2017

Jak co roku na czerwonym dywanie w Cannes pojawiają się piękne panie w jeszcze piękniejszych sukniach, takich kreacjach, które zapierają dech w piersiach. A warto jest zwrócić uwagę na fakt, że w tym roku jest to 70 edycja festiwalu. Na tym jubileuszowym wydarzeniu panie zaprezentowały fantastyczne kreacje- może właśnie wśród nich znajdziesz inspirację do tego, aby przygotować swój outfit na ślub i wesele.

Z racji tego, że ten festiwal dopiero się rozpoczął, to jeszcze przez kilka dni będziemy mogli podziwiać fenomenalne kreacje gwiazd. Podczas pierwszego dnia wyjątkowo elegancko prezentowała się Susan Sarandon i Julian Moore. W końcu piękno nie zna wieku. Alberta Ferreti zdecydowała się na model od Givenchy, w którym wyglądała pięknie. Uma Thurman wybrała sukienkę w nagim kolorze, który wspaniale wyeksponował jej niezwykłą urodę. Modelki Adriana

Lima i Ewa Herzigowa wybrała suknie wzorzyste, a przy tym bardzo seksowne. Między innymi Sara Sampaio zaprezentowała się w czerwieni. To bardzo namiętny look. Odkryj glamoure i styl, który reprezentuje festival w Cannes. Nie przegap najnowszych wzorów i zakochaj się w nich od pierwszego wejrzenia! Nie przegap najnowszych strojów od międzynarodowych projektantów, które wybrały gwiazdy do Cannes.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!