• Magazyn
  • Moda weselna
  • Festiwal Filmowy w Wenecji 2015: z ostatniej chwili! Efektowne wzornictwo strojów!

Festiwal Filmowy w Wenecji 2015: z ostatniej chwili! Efektowne wzornictwo strojów!

Nie przegap stylizacji wszystkich gwiazd podczas 72 edycji najsłynniejszego festiwalu kina włoskiego. Sprawdź je!

  • Goście

Po zakończeniu lata na osłodę zaczyna się ruch w świecie mody i filmu. Wracając z wakacyjnych, pełnych słońca urlopów możemy podziwiać lub uczestniczyć w 72. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji. Od 2 września przez 10 dni mogliśmy podziwiać projekcje filmowe, które pojawia się w nowym sezonie, wraz z pięknymi strojami aktorem, które zachwycały nas prezentując się dumnie na czerwonym dywanie. Przed te kilkanaście dni czerwony dywan we włoskim mieście był najbardziej pożądanym miejscem.

Publikacja

Jedna z oczywistych i bezblednie prezentujących się aktorek była Dakota Johnson, która możecie podziwiać w naszej galerii, ale to nie jeden model, których nas zupełnie zachwycił. Szczególnie ważną była długa suknia z haftowanymi aplikacjami od Marca Jacobsa. Wiele z aktorek wybrało białe, pastelowe odcienie przypominając bardzo kurząca i uwodzicielska suknie Panny Młodej. Diane Kruger wyglądała zachwycająco, Amber Heard z Johnnym Deppem byli jednymi z najlepiej prezentujących się gwiazd. W ciągu dnia goście wybierali głównie suknie krótkie, koktajlowe i kolorowe.

Stylizacje aktorów oraz gwiazd na czerwonym dywanie zawsze są wielka inspiracja, więc przeglądając nasza galerie zachwycisz się i od teraz nie możesz przegapić żadnej z naszych galerii, szczególnie gdy wkrótce będziesz gościem na weselu i masz pomysłu na swój stój, a to, co zobaczysz koniecznie nasz propozycje!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Festiwal Filmowy w Wenecji 2015: z ostatniej chwili! Efektowne wzornictwo strojów!