• Magazyn
  • Moda weselna

Fashion Week w Nowym Jorku wiosna-lato 2016: 50 projektów, których nie można przegapić!!

Moda, trendy i tysiące wydarzeń w Nowym Jorku! Musisz zobaczyć wszystkie spektakularne sukienki. Sprawdź je!

  • Goście
  • Trendy
  • Sukienka koktajlowa
  • 2016
  • Polska

Oto czas na pokazy mody i nowości, które nadejdą w nowym sezonie! Dobrą rzeczą jest to, że na zakończenie lata możemy podziwiać najlepsze parady i pokazy mody na całym świecie. Te dni są kanonem najbliższe sezony, a zostały pokazane w Big Apple w Nowym Jorku. Fashion Week w New Yorku odbywa się w blasku przepychu, luksusu, wyrafinowaniu. Było wiele pokazów i kolekcji, które zobaczymy na wiosnę 2016, a my chcemy pokazać galerię 50 projektów, które Nas urzekły!

Inscenizacje piękna, rozmarzone i łączące wiele styli. Jesteśmy świadkami odsłony wielkiej elegancji, która zawsze przedstawia Carolina Herrera, wiele odcienie sukienek od Givenchy czy Oscar de la Renta, który nigdy nie zawodzi. Wśród innych pokazujemy, to czego oczekujmy także od Monique Lhuillier, która stworzyła kolekcje na wiosnę 2016 roku, w bardzo eleganckim stylu dla wyrafinowanej kobiety. Nienaganne tkaniny, idealne materiały i niekończące się szczegóły, takie jak Lela Rose, który wybrały drobne warstwy haftowanego tiulu. Narciso Rodriguez postawił na kobietę w kosmopolitycznym stylu.

Odkryj wszystkie wzory, krótkie sukienek na studniówkę i inne bale oraz suknie długie, które zachwyca wszystkie kobiety w roku 2016. Są one również inspiracją i sposobnoscia, aby pokazać się na weselu i być idealnie wyglądającym gościem.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!