• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Demetrios i Platinum suknie ślubne na rok 2020: innowacja w połączeniu z tradycją!

Demetrios i Platinum suknie ślubne na rok 2020: innowacja w połączeniu z tradycją!

Dwie kolekcje, wiele wzorów, ale tylko jedna idealna dla Ciebie. Te prace odzwierciedlają to, że każda panna młoda jest inna ze względu na ich wyjątkowe akcenty i niezrównane style. Który z nich wybierzesz?

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2020
  • Demetrios

Chociaż  poszukiwania suknie na ślub w 2020 r jeszcze przed Tobą, to jesteśmy pewni, że po obejrzeniu tych projektów będziesz wiedziała czego potrzebujesz na Twój zbliżający się ślub.

Demetrios to grecka firma modowa, która szybko stała się międzynarodowym hitem. Narzeczone na całym świecie od dziesięcioleci zakochują się w tych wyjątkowych projektach. Ale ta kolekcja na sezon 2020 jest niewątpliwie najlepsza.

Kolekcja Demetrios 2020 Golden Heart jest zarówno nowoczesna, jak i elegancka. Te sukienki są zaprojektowane z myślą o współczesnej i efektownej pannie młodej – bardzo różnorodne zestawienie stylów. Od delikatnego tiulu lub bujnej satyny do haftu, koronki z koralikami i eleganckich tkanin krepowych, każda sukienka jest luksusowa i ręcznie robioną z miłością. Panna Młoda Demetrios ma zmysłowy charakter, bez względu na to, czy chodzi o ramiączka typu spaghetti, dekolt hiszpański, czy dekolt na plecach. Jeśli chcesz zachwycić swoich gości, jest to z pewnością najlepsza galeria sukien dla Ciebie.

Alternatywnie, Platinum by Demetrios stworzyło kolekcję Modern Royale 2020, pełną kobiecości i entuzjazmu. Olśnij swoich gości ognistymi ozdobami i odważnymi modelami. Te sukienki łączą klasyczne tradycje ślubne z nowoczesnym stylem, który wzmocni Twoją sylwetkę, twoją zmysłowość i, oczywiście, twoją pewność siebie. Wybierz między śmiałym modelem, a bajkowym cięciem księżniczki.

Po obejrzeniu galerii pełnej przepięknych sukienek i masz ochodzę zobaczyć ich więcej, sprawdź wystawę Demetrios na Tygodniu Mody w Barcelonie 26 kwietnia o godzinie 15:00.

Dwie kolekcje, wiele wzorów, ale tylko jedna idealna dla Ciebie. Te prace odzwierciedlają to, że każda panna młoda jest inna ze względu na ich wyjątkowe akcenty i niezrównane style. Który z nich wybierzesz? Odkryj Demetrios i Platinum by Demetrios na ślub w 2020 r. I zakochaj na nowo!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Demetrios i Platinum suknie ślubne na rok 2020: innowacja w połączeniu z tradycją!