• Magazyn

Chcesz dekoracje ślubną, której nikt jeszcze nie miał? Dywany i ludowe tkaniny!

Dekoracje w stylu boho, który zapewnia triumf! Oryginalne, wyjątkowe i...każdy ma do niego dostęp, czyli dywany, jako Twoja dekoracja ślubna!

  • Dekoracje
  • International

Obecnie w organizacji wesela fundamentalnym elementem stają się dekoracje. Coraz więcej Par stawia na określony styl dekoracji ślubnych, aby odzwierciedlić w nich swój gust i osobowość. Istnieje niezliczona ilość możliwości do wyboru pod względem dekoracji i ozdób ślubnych, które mogą uczynić Państwa ślub wyjątkowym i niepowtarzalnym. Zajrzyjcie do naszej galerii, w której pokażemy Wam niekonwencjonalne dywany i dywaniki, które będą idealną ozdobą na Państwa uroczystość.

Znajdziecie w nich bardzo dużo elementów folkowych czy indyjskich wzorów, które raczej nie są kojarzone z weselem. Na pewno niewielu przypuszczało, że dywan może służyć jako dekoracja tej wyjątkowej ceremonii. Są idealne do rozłożenia na drodze pary ku ołtarza, ołtarza stworzonego w ogrodzie, na plaży lub innym, wymarzonym przez Państwa miejscu. Dywan może tez posłużyć jako… ścianka do zdjęć lub niepowtarzalna dekoracja w stylu boho, a także jako miejsce wyznaczające obszar after party. Dywan może być elementem łączącym różne elementy dekoracji.

Dywany czy gobeliny mogą mieć wzór starych grafik, stylu etnicznego lub nordyckiego lub po prostu taki, jaki sobie Państwo zamarzycie. Dodatkiem mogą być również dekoracje z modnych ostatnio cotton ballów, które ozdobią ślub w niepowtarzalnym stylu. To będzie prawdziwy sukces! Pozwól puścić wodze fantazji i wykorzystaj różne nietypowe dekoracje, aby Twój ślub był jeszcze piękniejszy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Passja-Flora Pracownia Florystyczna Bukiet i dekoracje kwiatowe

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!