Chcesz, aby Twój ślub był bardzo elegancki ? Stwórz go z naszymi radami

Marzysz o ślubie pełen luksusu i elegancji? Zadbaj o swoje marzenia.

  • Kwiaty
  • Galleries

Miejsce wesela i styl pary mówi bardzo wiele i od rodzaju ślubu nasi goście będą kojarzyli styl naszego wesela. Coraz więcej par, które cenią sobie miłą atmosferę z rodziną i najbliższymi decydują się na zewnątrz pomieszczeń gdzie mogą spokojnie porozmawiać i posiedzieć. Jest to prosty, bardziej ekonomiczny sposób na organizacje przyjęcia, ale wciąż są jeszcze pary, którzy wolą, uczcić ten dzień w bardziej luksusowy sposób i eleganckiej atmosferze. Z tego względu w tej galerii pokazujemy różne pomysły na wesele pełne blichtru i przepychu.

Eleganckie wesele nie może się odbyć bez kwiatów. Są prawdziwe gwiazdy na takim weselu, do tego dochodzi dekoracja w złocie oraz krzesła z białych odcieniach, które dają poczucia świeżości i czystości. Wieńce spadające z każdego rogu, świece, które dodają jasności, a także ciepła do atmosfery. Mieszanka wszystkiego sprawia, że ten barokowy wystrój staje się wytrawny i pożądany przez wiele Par. Takie stylowe elementy szczególnie wyjątkowo zostają zapisane na zdjęciach, mistrzem w wydobyciu piękna na fotografiach jest Fotograf Ślubny i Portretowy Daniel Tarka. 

Luksus i elegancja w jednym z najważniejszych dni w życiu. Czy chcesz to stracić?  Nie możesz ich przegapić! Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnychOto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Idealnym dopełnieniem dekoracji jest sala, fantastyczną propozycją jest Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA. Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!