Alert trendów! Panna Młoda otoczona owadami

Jeśli podoba Ci się ten styl i chcesz go wykorzystać na swoim ślubie nie czekaj już dziś zapoznaj się z naszymi zdjęciami. To czysta inspiracja. Na pewno się zachwycisz.

  • Dodatki
  • International
Nic w tym dziwnego, że trendy modowe są przenoszone na to, co projektanci proponują narzeczonym. Kwiatowe hafty, koronka, wyrafinowana biżuteria- to tylko niektóre z elementów, które przyciągają naszą uwagę w strojach dla Narzeczonych. Szczególny jest trend, który jest widoczny najbardziej w biżuterii, a mianowicie owady. Nie przegap naszej galerii, w której znajdziesz 30 propozycji dla narzeczonych, w których właśnie to owady odgrywają główną rolę. To są akcesoria dla narzeczonej, która chce być cool!
Pszczoły, mrówki, chrząszcze, motyle, ważki … przybierają kształt szpilek do włosów, broszek, haftu na talii, w biodrach. To prezentuje się po prostu wspaniale. Nie sposób jest od tego oczy oderwać. Jeżeli chodzi o ten element, to preferowane jest, żeby był wykonany ze złota. Coś takiego prezentuje się niezwykle elegancko, subtelnie i wdzięcznie. Ten motyw dociera również do świata obuwia- widać to szczególnie w propozycjach Valentino- w jego propozycjach można zauważyć nagie skrzydła owadów lub piękne skrzydła motyli. Oczywiście wszystkie pisma modowe piszą o tym trendzie.
Jeśli podoba Ci się ten styl i chcesz go wykorzystać na swoim ślubie nie czekaj już dziś zapoznaj się z naszymi zdjęciami. To czysta inspiracja. Na pewno się zachwycisz.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Decolove Atelier Akcesoria Panny Młodej
ANIMA Biżuteria Biżuteria ślubna
Biżuteria LiAnna Anna Lipowska Biżuteria ślubna

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!