• Magazyn
  • Panna Młoda

50 sukien ślubnych z falbanką, które będą królować w kolejnym sezonie. Musisz to zobaczyć!

Wspaniale nowości w modzie ślubnej! Nowoczesne i seksowne! Zobacz sama.

  • Style sukien
  • International

Pokazy nowych kolekcji krajowych i międzynarodowych projektantów pojawia się co kilka miesięcy. Ilość nowych twórców, projektantów mody ślubnej rośnie z roku na rok. To wszystko związane jest z coraz wyżej rosnącymi oczekiwanymi przyszłych Panien Młodych, których suknia ma być idealna. W tej galerii chcemy pokazać Wam galerie sukien ślubnych wielu popularnych marek. Każda ma swój styl, krój i urok. Poznaj wszystkie 50 pięknych sukien!

Wiele modeli z tego typu sukien, to kroje z rozszerzona spódnica. Dzięki falbankom możemy zakryć części ciała, które chcemy ukryć. Są to modele sukien skierowane głównie do kobiet wysokich, poznaj także galerie sukien ślubnych dla kobiet wysokich 2017, ponieważ tam także zobaczysz wiele inspiracji. Pojawiają się także bardzo modne w tym sezonie, plisowane spódnice, długie rękawy, dekolty na plecach oraz klasyczne i seksowne koronki. Propozycje wszelkiego rodzaju wzorów zarówno dwuczęściowe, jak i klasyczne style, które mogą być doskonałym połączeniem wraz z kolorowymi butami ślubnymi. Nie możesz także zapomnieć o dodatkach ślubnych modnych w roku 2017.

Odkryj 50 sukien ślubnych z falbanka 2017 ! To najpiękniejsze modele, Musisz je zobaczyć!  Nie przegap najlepsze propozycji sukien ślubnych plus size na następny rok i wybierz z nami strój na ten najważniejszy dzień swojego życia! Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnychOto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

NAJNA Profesjonalne Salony Ślubne Salony sukien ślubnych
Vogue & She - Salon Sukien Ślubnych Salony sukien ślubnych
La Mariee Suknie ślubne Salony sukien ślubnych
Salon sukien ślubnych Karolina Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!