• Magazyn

50 sukien ślubnych dla kobiet z małymi piersiami na sezon 2016. Wielki wybór!

Masz małe piersi i sadzisz,że nie znajdziesz odpowiedniej sukni ślubnej? Już nie masz czym się martwić, bo my przynosimy 50 sukienek dla kobiet z małymi piersiami 2016, których nie możesz przegapić. Musisz je zobaczyć!

  • Trendy
  • Suknie ślubne
  • 2016
  • Polska

Kobiety, która zna date swojego ślubu już dziś jest wielka szczęściara, a my mamy dla was ta przyjemność, aby zaprezentować wiele wzorów do zaproponowania. Wybór dla kobiet wysokich, niskich, suknie z dekoltem, bez ramiączek…jest ich tysiące! Problem maja kobiety z małymi piersiami, dla których przygotowaliśmy w tym poście modele sukni ślubnych, których nie możesz przegapić.

50 sukni ślubnych z małymi piersiami 2016, przy których nie pozostaniesz obojętna. Jeśli sądzisz, że kobieta z takimi proporcjami nie znajdzie dla siebie idealnego modelu, to jesteś w błędzie. Jedna z pierwszych zasad, to suknia, która powinna być odcinana. Male piersi zostaną optycznie powiększone przy sukni odcinanej pod biustem. Taki model nie jest dobry dla kobiet wysokich. Dodatkowym elementem sukni eksponującej biust może być suknia z wiązaniem na szyi. Obojętności dodadzą także hafty, plisy, koronki i wszelkiego typu aplikacje na przodzie, w miejscu klatki piersiowej. Atutem piersi w mniejszym rozmiarze jest dowolność w wyborze sukni z odkrytymi plecami, ponieważ nie potrzebować będziesz biustonosza.

Jak widać male piersi maja swoje wady i zalety, ale na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Jeśli Twój ślub odbędzie się w 2016 roku, zachęcamy, aby zobaczyła galerię, bo masz do wyboru 50 wzorów do dyspozycji, które wpasują się do stylu i smaku przyszłej panny młodej. Sprawdź je! Poznaj także galerię sukien ślubnych dla kobiet z małymi piersiami 2017!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!