X

40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?

    • Tutu, Repetto.
  • [ALT] 32+

Jeżeli już w przyszłym roku wychodzisz za mąż, to na pewno szukasz już butów, które zaniosą Cię do ołtarza, a potem będą Cię niosły na parkiecie przez całą weselną noc. Dzisiaj chcemy Wam pokazać spektakularne buty dla Panien Młodych. Wśród z nich znajdziecie pomysły, które pozwolą Wam odróżnić się od reszty. W ostatnich latach podniosła się rola butów ślubnych. Wcześniej były mało istotnym dodatkiem do stylizacji, a teraz stanowią jej integralną część.

Panna Młoda może znaleźć najróżniejsze modele butów- od klasycznych po bardziej zwariowane. Dobierz je do swojej ślubnej stylizacji. W naszych propozycjach odnajdziesz między innymi piękne sandały- białe lub złote. Ten typ obuwia wspaniale sprawdzi się w dosłownie każdej stylizacji. Jeżeli chodzi o kolor takich butów, to masz naprawdę wielki wybór- bo możesz je dopasować do sukni, ale też zdecydować się na kontrastowe lub korespondujące z barwą przewodnią Twojego wesela.

Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji