40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?

Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!

  • Dodatki
  • 2018

Jeżeli już w przyszłym roku wychodzisz za mąż, to na pewno szukasz już butów, które zaniosą Cię do ołtarza, a potem będą Cię niosły na parkiecie przez całą weselną noc. Dzisiaj chcemy Wam pokazać spektakularne buty dla Panien Młodych. Wśród z nich znajdziecie pomysły, które pozwolą Wam odróżnić się od reszty. W ostatnich latach podniosła się rola butów ślubnych. Wcześniej były mało istotnym dodatkiem do stylizacji, a teraz stanowią jej integralną część.

Panna Młoda może znaleźć najróżniejsze modele butów- od klasycznych po bardziej zwariowane. Dobierz je do swojej ślubnej stylizacji. W naszych propozycjach odnajdziesz między innymi piękne sandały- białe lub złote. Ten typ obuwia wspaniale sprawdzi się w dosłownie każdej stylizacji. Jeżeli chodzi o kolor takich butów, to masz naprawdę wielki wybór- bo możesz je dopasować do sukni, ale też zdecydować się na kontrastowe lub korespondujące z barwą przewodnią Twojego wesela.

Opinią ekspertów z firmy Stakato – salon dla tancerzy: “Taneczne obuwie ślubne to odpowiedź na potrzeby Pary Młodej, która chce przeżyć wesele wirując na parkiecie do białego rana. To również świetne rozwiązanie dla osób o wrażliwych stopach i kobiet nieprzyzwyczajonych do spędzania długich godzin w butach na wysokich obcasach. Wyróżnikiem specjalistycznego obuwia tanecznego jest bardzo miękka podeszwa wykonana ze odpowiednio wyprawionej skórki naturalnej (tzw. łosiówki), która pozwala stopom pracować bez nadmiernych przeciążeń powodujących ból. Damskie buty ślubne do tańca najczęściej są szyte na zamówienie i personalizowane, co oznacza, że Panna Młoda ma możliwość wyboru wysokości i kształtu obcasa, koloru i rodzaju materiału, dodatkowych ozdób i innych parametrów, które wpłyną na Jej komfort i pewność siebie w tym ważnym dniu.”

Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!

Zobacz koniecznie nową kolekcję butów ślubnych od Manolo Blahnik 2018 , Pura López 2018 , Christian Louboutin 2018 oraz Jimmy Choo 2018.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Loft37.pl Buty ślubne
Ryłko Buty ślubne
Badura Buty ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!