38 powodów, dla których warto zorganizować ślub w Boże Narodzenie!

W naszej galerii odnajdziesz najlepsze pomysły na ślub w Boże Narodzenie. Musisz je zobaczyć!

  • Planowanie ślubu
  • International

Coraz więcej par decyduje się zorganizować swoją ceremonię ślubną i weselną właśnie zimą. Tradycyjnie- te miesiące są znacznie tańsze, ponieważ wiele osób obawia się tego, że zimowa, kapryśna pogoda mogłaby im zrujnować ten wielki dzień. Ten rodzaj wesel jest jednak niezwykle wyjątkowy- przecież odbywa się w najpiękniejszym okresie w roku, w Boże Narodzenie.

W tej galerii dajemy Ci 38 powodów, dla których wzięcie ślubu w święta jest pomysłem najlepszym z możliwych: atmosfera i dekoracje są wtedy niesamowite. Odważ się powiedzieć „tak” przy akompaniamencie kolęd.

Możliwości uczczenia swojego ślubu i wesela w Boże Narodzenie są naprawdę urozmaicone. W dekoracjach możesz wykorzystać kolor złoty lub srebrny- takie elementy na pewno będą prezentowały się świetnie. Żyrandole i gwiazdy stworzą bardzo ciepłą atmosferę, a równocześnie pełną energii. Połącz rośliny z drewnem- efekt Cię zaskoczy. Takie elementy świetnie sprawdzą się w dekoracjach stołów. Możliwości są nieograniczone. Roślinami możesz ozdobić nawet krzesła bankietowe, a nawet tort weselny czy zaproszenia ślubne. Chcesz wyglądać jak prawdziwa zimowa królowa? To może swój bukiet ślubny skomponujesz z typowo zimowych roślin?

Decydując się na wyjście za mąż w święta, niewątpliwie poczujesz magię tego niezwykłego czasu. Nie przegap 38 powodów, dla których warto wziąć ślub w Boże Narodzenie i wybierz swój ulubiony. W naszej galerii odnajdziesz najlepsze pomysły na ślub w Boże Narodzenie. Musisz je zobaczyć!  Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnychOto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!