35 najpiękniejszych gwiazd w 2015 roku. Sprawdź je!

Jeśli nie chcesz przegapić żadnych kreacji, które pojawiły się na czerwonym dywanie w tym roku, sprawdź tą galerię!

  • Goście
  • Trendy
  • 2015
  • 2016
  • Polska

Rok 2015 dobiega końca i to dobry czas na podsumowanie wszystkiego co przyniósł nowy rok. W Zankyou myślimy o wszystkim, więc stworzyliśmy galerię dla tych, które mają wkrótce ślub swoich bliskich, znajomych, a my zaproponujemy Wam 35 najpiękniejszych sukienek, że gwiazdy nosiły w 2015 roku. Wiele imprez i wesel obchodzono w tym roku.

W naszym zestawieniu są aktorki, piosenkarze, modelki i prezenterki TV. Jeśli mamy wybrać dla nas piękną sukienkę, to zdecydowanie wybieramy strój Gwyneth Paltrow od Ralph & Russo Couture w różowym kwarcem. Wiele komplementów usłyszała też Dafne Fernández w 2015 podczas rozdania nagrody Goya, hiszpańska w Styl Co., która jest kobieca i elegancka. Inne stroje zdobyły uznanie i pozostały w naszej, tak jak w przypadku Lupita Nyong’o zawsze z wieloma kolorami i wzorami- Nieves Alvarez, Dakota Johnson i Diane Kruger.

Przejrzyj wszystkie 35 najpiękniejszych stylizacji gwiazd, którzy pojawili się w 2015 roku i zainspirowali Was. Czy widziałyście już suknie w kolorze czerwonym, zielonym czy niebieskim? Suknie długie lub krótkie? Ze wzorami? Sprawdź koniecznie nasze propozycje!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!