30 zdjęć par butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017!

  • more 19+

„Przetańczyć z Tobą chcę całą noc. Wirować jak Twój cień cały rok . (…) Niech inni idą spać, a my tak dalej w takt!”

Dla każdej kobiety bardzo ważne są buty. Mają nieść przez parkiet, a potem przez całe życie. A już Kopciuszek udowodnił, że jedna para butów może zmienić wszystko! Dlatego muszą być po prostu wyjątkowe. Dzisiaj mamy dla Was 30 zdjęć butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017. Nie możecie tego przegapić, ponieważ są to naprawdę wyjątkowe propozycje.

W tych propozycjach ważne jest to, że są one pastelowe, przez to bardziej uniwersalne, będą pasowały do wielu stylizacji. Mają wiele uroku i wdzięku. Na pewno się im nie oprzesz. Nawet nie próbuj! Ciekawym elementem, jaki można zauważyć są wiązania. Pamiętaj jednak o tym, że nie każdy sobie może na nie pozwolić. Dobrze byłoby, żeby decydując się na nie, miała długie i smukłe nogi. Warto jest też dobrać do nich raczej krótszą sukienkę, po to, abyś mogła wyeksponować ten element swojego outfitu. Na pewno olśnisz wszystkich!

Nasze propozycje na pewno odpowiadają na gusta wielu zaproszonych Gości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Nie możesz przegapić tej galerii- poszukaj inspiracji, na pewno ją odnajdziesz!

Wszystkie te pary znajdziesz na stronie internetowej Renee.

Skomentuj artykuł

43 40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
40 butów ślubnych 2018 na które czekasz. Chcesz przegapić najnowsze trendy?
Odkryj w naszej galerii 40 par butów ślubnych. Nie możesz tego przegapić, ponieważ ozdobią Twoją stopę w najbardziej wyrafinowany sposób. Z takimi butami będziesz królową parkietu!
35 Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych!
33 Diademy, opaski i wianki ślubne dla Panny Młodej: detale, które tworzą ślubny look
Diademy, opaski i wianki ślubne dla Panny Młodej: detale, które tworzą ślubny look
¡No te pierdas las diademas para novias! Un accesorio para el cabello que te aporta un total look y un estilo único. ¡Descubre las más bonitas para tu gran día!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji