30 wzorów zaproszeń ślubnych 2016! Koniecznie je zanotuj!

Zaproś na swój ślub swoich bliskich w najpiękniejszy możliwy sposób, a okaz to przez...piękne zaproszenia. Zainspirujemy Cię do wyboru tego rodzaju, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i gustu. Nie przegap tego!

  • Zaproszenia
  • Rada
  • 2016
  • Polska

Zaproszenia są wizytówką każdej imprezy i ważnego wydarzenia. W przypadku ślubu nie może być mniej. Każdy przy informacji o ślubie bliskich zastawia się, jakie zaproszenia na ślub wybiorą Młodzi i jesteśmy ciekawi, aby je zobaczyć. Jaki będzie ich styl, rozmiar, czy może będzie zdradzał, jak wyglądać będzie przyjęcie? W większości przypadków, widząc styl zaproszenia, możemy wyobrazić sobie styl ślubu. W tej galerii zamieściliśmy niektóre zaproszenia, które my bardzo polubiliśmy!

Od prostych wzorów, zaproszeń w klasycznej kopercie, do zdobionych w rysunki lub stemple. Modne są bardzo modele malowane ręcznie np. akwarela, ołówkiem, z motywami nawiązującymi do natury. Bardziej nowoczesny pomysł to zaproszenia nagrane na płytę CD wraz z muzyka, filmem, na którym zapraszamy gości.

Jeśli decydujmy się na taki ważny krok, jakim jest ślub, to organizujemy go raz, wiec zaproszenia ślubne 2016 także powinny być niezwykle i jedyne. Goście mając w dłoniach zaproszenia od nas, nie wiedzą, jak będzie wyglądało przyjęcie, jak będą udekorowane krzesła, sala, Twoja suknia ślubna, garnitur Pana Młodego, fryzura, dodatki, ale dzięki zaproszeniom możemy uchylić rąbka tajemnicy. Sprawdź nasz inspiracje!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!